€ 160,70
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   Teie immuunsüsteemi toetav Nutrilite’i aastaringne vitamiinidega immuunsuskomplekt sisaldab tooteid C-vitamiin Plus Nutrilite™2, Nutrilite™ Balance Within™3 ning All Plant Protein Nutrilite™.

   Pöörake tähelepanu oma toitumisele ning hoolitsege oma immuunsüsteemi eest aastaringselt.

   2 Vitamiin C aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
   3 Vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

    

   Mille poolest on see kasulik?

   • Lihtsustab immuunsüsteemi eest hoolitsemist oluliste vitamiinidega1.
   • Sisaldab kolme kvaliteetset toodet Nutrilite’ilt, mis on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk4.
   • Balance Within varustab keha vitamiinidega B9 (foolhape) ja B6 ning C-vitamiin Plus vitamiiniga C, toetades immuunsüsteemi normaalset talitlust.
   • C-vitamiin Plus vabastab vitamiin C-d pidevalt kaheksa tunni jooksul, aidates optimeerida selle imendumist.
   • All Plant Protein annab valke, milles on kõik üheksa asendamatut aminohapet tasakaalus, ning sellele ei ole lisatud värv-, maitse- ega säilitusaineid.

   1 Vitamiin C, vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
   4 Allikas: Euromonitor International Ltd; vitamiinid ja toidulisandid, World GBN, jaemüügi väärtus jaemüügihinna järgi, protsentuaalne jaotus, 2022. aasta andmed, mis põhinevad 2022. aasta aprillist kuni augustini korraldatud kliendiuuringutel.

   Miks see võiks teile meeldida?

   Teie immuunsüsteemi toetav Nutrilite’i aastaringne vitamiinidega immuunsuskomplekt sisaldab tooteid C-vitamiin Plus Nutrilite2, Nutrilite Balance Within3 ning Nutrilite All Plant Protein.

   C-vitamiin Plus sisaldab vitamiin C-d, mis mängib rolli immuunsüsteemi normaalses talitluses2, ning Balance Within sisaldab 2 vitamiin B-d, mis toetavad samuti immuunsust3. All Plant Protein toetab hästi tasakaalustatud toitumist, andes valke, milles on kõik üheksa asendamatut aminohapet tasakaalus, ning sellele ei ole lisatud värv-, maitse- ega säilitusaineid.

   See mugav toidulisandite komplekt sobib ideaalselt kõigile, kes otsivad oma immuunsüsteemile aastaringselt kasutatavat vitamiinidega tuge2,3.

   2 Vitamiin C aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
   3 Vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

   Huvitavaid fakte

   • 1 tablett toidulisandit C-vitamiin Plus varustab keha aeglaselt ja pikaaegselt vitamiin C-ga, maksimeerides selle imendumist ilma kadudeta, mis tekivad suurte annuste ja koheselt vastavate tablettide puhul.
   • Balance Within on kiiresti sulav meeldiva maitsega pulber, mis sisaldab vitamiine B6 ja B9 (foolhape), mis toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust3.
   • Tootes All Plant Protein kasutatav valgusegu sisaldab kõiki üheksat asendamatut aminohapet, kuid ei sisalda lisatud värv-, maitse- ega säilitusaineid.

   3 Vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

   Põhiomadused

   • Aitab varustada keha oluliste immuunsust toetavate vitamiinidega1, sealhulgas vitamiin C-ga, mida vabaneb C-vitamiin Plus Nutrilite™ toidulisandist aeglaselt pika aja jooksul ning mille vitamiin C pärineb ka acerola-kirssidest, mis on teadaolevalt selle üks külluslikumaid looduslikke allikaid. Acerola-kirsse kasvatatakse jätkusuutlikult Nutrilite’i farmides.
   • Vitamiinid B6 ja B9 (mida saab tootest Balance Within) ning vitamiin C (tootest C-vitamiin Plus) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele1.
   • Tootes All Plant Protein kasutatav valgusegu sisaldab kõiki üheksat asendamatut aminohapet, kuid ei sisalda lisatud värv-, maitse- ega säilitusaineid ning on sobilik taimetoitlastele. Seda saab kiiresti ja lihtsalt lisada smuutidele, kokteilidele, suppidele ning teistele jookidele ja toitudele.

   1 Vitamiin C, vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

   Kuidas seda kasutada?

   • C-vitamiin Plus – võtke 1 tablett päevas
   • Balance Within – võtke 1 pulgapakk päevas
   • All Plant Protein – lisage 1 lusikatäis (umbes 10 g) pulbrit piimale või muudele jookidele üks või mitu korda päevas.

   Koostisained

   Toiteväärtus

   Rohkema teabe jaoks külastage: