Registreeruge kohe kliendiks, et saada 12% soodustust kõikidele toodetele!

€ 48,65
(Kuva kõik)
Kogus:

  All Plant Protein Nutrilite™ All Plant Protein varustab organismi kvaliteetse taimse valguga, et aidata teil seda iga päev optimaalses koguses manustada ning et hoida teid liikumas*. 

  Miks see teile meeldib…

  Valke nimetatakse elu ehitusklotsideks, sest neid leidub igas keharakus ning need aitavad parandada rakukahjustusi ja luua uusi rakke. Need toimivad sarnaselt jalgratta raamiga teie organismi tugistruktuurina ning loovad raamistiku teie luudele ja lihastel. Meie organism ei suuda aga liigseid valguvarusid hoiule panna, seetõttu on äärmiselt tähtis neid pidevalt manustada. Võite arvata, et saate söögist piisavalt valke, ent kuna peamised valke sisaldavad toiduained on piim, munad, juust ja loomaliha, ei pruugi te juhul, kui olete taimetoitlane või vegan või kui järgite mõnda teist eridieeti, neid siiski vajalikus koguses saada.

  All Plant Protein Nutrilite™ on traditsioonilisemate valguvormide tasakaalustatud ja tervislik alternatiiv ning sisaldab teie hea tervise tagamiseks kõiki üheksat elutähtsat aminohapet. Kiiresti, kergesti ja väga mugavalt kasutatava toote All Plant Protein Nutrilite™ saab segada toidu või joogi sisse ilma, et see muudaks nende maitset. Segage näiteks üks supilusikatäis vegan-valku enda igapäevase trennijärgse smuuti sisse.

   

  Kasulik teada...

  • Vegan ja looduslikest allikatest pärinev valgulisand.
  • Portsjon sisaldab vähem kui 0,5 g rasva.
  • Kergesti seeditav.
  • See mugav proteiinipulber ei sisalda kunstlikke värvaineid, maitseaineid ega säilitusaineid.
  • Mõned toidud sisaldavad küll rikkalikult valke, ent on ka suure kolesterooli-, küllastunud rasva ja soolasisalduse ning kalorsusega. All Plant Protein Nutrilite™ on tervislik sojast, nisust ja hernestest deriveeritud alternatiiv.
  • Üks supilusikatäis sisaldab 8 g valku. Iga inimene vajab päevas vähemalt 0,83 g valku iga kehakaalu kilogrammi kohta. See tähendab, et 60 kg kaaluv inimene vajab päevas umbes 50 g valku. *
  • Kergesti soojadele ja külmadele jookidele lisatav ning ei mõjuta joogi maitset. Lisage proteiinipulbrit näiteks jõudu andvale smuutile, energiat andvale mandlismuutile või organismi puhastavalt porgandi- ja apelsinismuutile.
  • Sisaldab kõiki üheksat elutähtsat aminohapet. „Elutähtis“ tähendab, et organism ei suuda neid ise sünteesida. Need aminohapped on histidiin, isoleutsiin, leutsiin, lüsiin, metioniin, fenüülalaniin, treoniin, trüptofaan ja valiin.


  * Valgud aitavad kaasa luude ja lihasmassi normaalse seisundi säilimisele. https://www.efsa.europa.eu/en/press/news/120209.

   
  KESKMINE SISALDUS  PORTSJONI KOHTA (10 g)  100 g
   KOHTA  
  Energiasisaldus 170 KJ/40 Kcal 1700 KJ/400 Kcal
  Rasvad 0,48 g 4,8 g
    millest küllastunud rasvhapped  0,06 g 0,6 g
  Süsivesikud 0,32 g 3,2 g
    millest suhkrud 0 g 0 g
  Valgud 8 g 80 g
  Sool 0, 23 g 2,3 g
  Asendamatud aminohapped
  Isoleutsiin 390 mg 3900 mg
  Leutsiin 660 mg 6600 mg
  Lüsiin 510 mg 5100 mg
  Metioniin & Tsüsteiin 220 mg 2200 mg
  Fenüülalaniin & Türosiin 750 mg 7500 mg
  Treoniin 310 mg 3100 mg
  Trüptofaan 120 mg 1200 mg
  Valiin 400 mg 4000 mg
  Histidiin 210 mg 2100 mg
  • Inimestel, kes ei tarbi piisavas koguses piima, liha, juustu või kõrge proteiini sisaldusega toite
  • Inimestel, kes on füüsiliselt aktiivsed
  • Inimestel, kes jälgivad oma toidus kaloreid ja rasvade hulka
  • Inimestel, kes jätavad toidukordi vahele, söövad väikesi portsjoneid või tunnevad, et vajavad oma toidule juurde lisaproteiini
  • Lastel (üle 3 aasta), noorukitel, vanematelinimestel, lapseootel või imetavatelnaistel, kes vajavad lisaproteiini

  Soovituslik annus

  Vastavalt vajadusele, lisage 1 väike kulbitäis (umbes 10 g) pulbrit piimale või teistele jookidele üks või enam kordi päevas.  Segage kiirelt või loksutage tihedalt suletud anumas 1 minut. Võimalik on ka lisada teraviljadele, suppidele, salatitele või teistele toitudele.

  Nõuanded

  Hoida pakend tihedalt suletud ning laste nägemisulatusest väljas ja kättesaamatus kohas. Mitte soovitav alla 3-aastaste lastele arstiga eelnevalt konsulteerimata. Hoiustada jahedas ja kuivas kohas.