€ 148,28
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   Saavutage unistuste nahk, puhastades, toites ja hooldades oma nahka kogu kehale mõeldud õhtuse nahahooldusrutiiniga.

    

   Mille poolest on see teile kasulik?

   Artistry™ Beauty Sleep lahendus on Artistry ja g&h nahahooldustoodete komplekt, mis on koostatud spetsiaalselt selleks, et aidata teil magamise ajal hellitada oma näonahka, toita kehanahka ja toetada rakkude uuenemist.

   • Artistry Skin Nutrition™ Mitsellaarne meigieemaldaja + näopuhastaja eemaldab päeva jooksul nahale kogunenud mustuse, nagu tolm, meik ja saasteained, puhastades nahapoore ning muutes neid nahahooldustoodete koostisosadele vastuvõtlikumaks.
     
   • Artistry Skin Nutrition Öömask rahustab nahka kuni kaheksa tundi, tugevdab naha niiskusbarjääri ja hellitab meeli mõnusa eeterliku õli lõhnaga, mis sisaldab NutriCert™-i sertifikaadiga partnerfarmides kasvatatud lavendlit ja bergamotti.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH™ Nourish Ihupiim toidab nahka ja toetab selle niiskusbarjääri bambuse kompleksvee, oliiviõlist pärineva tseramiidi ja Nutrilite™-i kasvatatud valgete tšiiaseemnete õli abil.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Jalakreem on rikkalik rasvavaba kreem, mis toidab ja pehmendab koheselt kuivi jalgu, parandades ja kaitstes naha niiskusbarjääri.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Kätekreem toidab ja leevendab kuivanud karedat kätenahka bambuse kompleksvee, oliiviõlist pärineva tseramiidi, valgete tšiiaseemnete õli ja sheavõi abil.
     
   • PIIRATUD AJA JOOKSUL TASUTA SAADAV KINGITUS* Artistry Siidist öömask aitab parandada teie une kvaliteeti ning ennetada kortsude teket. Valmistatud 22-mommisest 100% mooruspuusiidist. See pehme ja hingav materjal muudab teie öise ilurutiini nauditavamaks. Saadaval üksnes seni, kuni kaupa jätkub.

   Artistry Beauty Sleep lahendusse kuuluvad järgmised tooted:

   1 × Artistry Skin Nutrition Mitsellaarne meigieemaldaja + näopuhastaja (200 ml)
   1 × Artistry Skin Nutrition Öömask (80 ml)
   1 × g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Ihupiim (400 ml)
   1 × g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Jalakreem (100 ml)
   1 × g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Kätekreem (75 ml)
   1 × Artistry Siidine öömask – TASUTA KINGITUS*

   *TASUTA KINGITUS. Saadaval üksnes Artistry Beauty Sleep lahenduse osana ning seni, kuni kaupa jätkub. Ei müüda eraldi. 

   Miks see võiks teile meeldida?

   Toetage oma näo- ja kehanaha öist taastumist hoolikalt valitud toodetega ning muutke oma õhtune ilurutiin nauditavamaks.

   Tänapäevase elustiiliga kaasnevad pinged võivad kahjustada naha välimust ning muuta selle tuhmiks ja väsinuks. Öö on naha tervise ja välimuse jaoks oluline aeg, sest võrreldes ärkvelolekuga taastub nahk magamise ajal 3 korda kiiremini.

   Artistry Beauty Sleep lahendus aitab teil toetada näo- ja kehanahka magamise ajal ning lõõgastuda teadmisega, et teie nahka hooldavad looduslikud koostisosad ja puhtad koostised, mis on veganlikud, dermatoloogiliselt ja allergiaohu suhtes testitud ning ei sisalda midagi, mida need sisaldada ei tohiks.

   Magage endale tervislik ilu.

   Huvitavaid fakte

   Puhas koostis
   Artistry ja g&h toodete koostised on välja töötatud kooskõlas Artistry Clean ning g&h hügieeni ja puhtuse standarditega, mis hõlmavad rangeid juhiseid, mille järgimine tagab toodete puhtuse, ohutuse ja tõhususe. See tähendab:

   • Registreeritud organisatsioonis the Vegan Society
   • Ei sisalda mineraalõlisid, parabeene ega ftalaate
   • Ei sisalda loomset päritolu koostisosi ning ei ole testitud loomadel.

   Taimsed koostisosad
   Artistry Beauty Sleep lahenduse kõik nahahooldus ja kehahooldus tooted sisaldavad ühte või mitut fütotoitainet, mida kasvatatakse meie enda Nutrilite’i või NutriCert™-i sertifitseeritud partnerfarmides. Lisaks kõrgele kvaliteedile tagab see usaldusväärse jälgitavuse alates seemnest kuni nahahooldustooteni või seemnest kuni valmis toidulisandini.

   Usaldusväärsed brändid
   Beauty Sleep lahendus ühendab Artistry brändide laialdasi nahateadusvaldkonna teadmisi Nutrilite’i – mis on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk** – jätkusuutlikult kasvatatud koostisosade ning g&h toodete heade ja tervislike omadustega.

   Meie kogukonna poolt spetsiaalselt teile valmistatud
   Artistry Beauty Sleep lahendus valmis koostöös meie ABO-de kogukonnaga, kes mõistavad, esindavad ja aitavad rahuldada igas vanuses ja kõikvõimalike nahatüüpidega naiste nahahooldus- ja iluvajadusi.

   **Allikas: http://gdretail.net/amway-claims/

   Kuidas seda kasutada?

   Artistry™ Beauty Sleep lahenduse tooted teevad õhtuses nahahooldusrutiinis koostööd. Võite seda julgelt kasutada koos oma Artistry või g&h lemmiktoodetega, nagu puhastusvahendid, toonikud, seerumid ja niisutajad.

   Kasutusjuhised leiate igalt konkreetselt tootelt

   *TASUTA KINGITUS. Saadaval üksnes Artistry Beauty Sleep lahenduse osana ning seni, kuni kaupa jätkub. Ei müüda eraldi. 

   Koostisosad

   Taimsed koostisosad
   Artistry Beauty Sleep lahenduse kõik naha- ja kehahooldustooted sisaldavad ühte või mitut fütotoitainet, mida kasvatatakse meie enda Nutrilite’i või NutriCert™-i sertifitseeritud partnerfarmides.

   • Valged tšiiaseemned
    See toetab nahka sügavuti ning aitab nahka toita ja kaitsta, muutes selle silmanähtavalt tervislikult kaunimaks. Valgeid tšiiaseemneid kasvatatakse Nutrilite’i sertifitseeritud mahefarmis ja partnerfarmis, tagades enneolematu koostisosade tuvastatavuse alates seemnest kuni nahahooldustooteni.
    Sisaldub toodetes: Artistry Skin Nutrition™ Öömask ja Artistry Skin Nutrition Mitsellaarne meigieemaldaja + näopuhastaja
   • Fermenteeritud Aasia vesinaba ekstrakt
    See Aasia vesinabast saadud fütotoitaine aitab nahka rahustada ja niisutada. Fermenteeritud kujul niisutab see nahka seitse korda tõhusamalt ja rahustab kaks korda tõhusamalt (võrreldes fermenteerimata Aasia vesinaba ekstraktiga).
    Sisaldub toodetes: Artistry Skin Nutrition Öömask
     
   • Taimne kompleks
    Öömaski seitsmeosaline taimne kompleks (sisaldab rosmariini, kummelit, tihasheina, vooljat pargitatart, vesinaba, lagritsat ja teed) aitab nahka rahustada ja turgutada ning selle niiskusbarjääri tugevdada.
    Sisaldub toodetes: Artistry Skin Nutrition Öömask
     
   • Öökuningannaõis
    Niisutab nahka, toimides kahel tasandil: naha barjääris ja epidermises. Aitab täiustada naha niiskusbarjääri ja säilitada selle niiskustasakaalu, muutes naha nähtavalt tervislikumaks.
    Sisaldub toodetes: Artistry Skin Nutrition Öömask
     
   • Bambuse kompleksvesi
    Taimepõhine vesi, mis koosneb bambusest ja taimsest glütseriinist ning aitab nahka niisutada.
    Sisaldub toodetes: g&h Nourish Ihupiim, g&h Nourish Jalakreem ja g&h Nourish Kätekreem
     
   • Oliiviõlist pärinev tseramiid
    Eriline lipiiditüüp, mis aitab säilitada naha niiskusbarjääri.
    Sisaldub toodetes: g&h Nourish Ihupiim, g&h Nourish Jalakreem ja g&h Nourish Kätekreem

   Need koostisosad toimivad osana teaduslikult välja töötatud koostistest, hõlmates teie naha heaks parimat teadusest ja loodusest.

   Toodete koostisosade täieliku nimekirja leiate tootelehtedelt: