Registreerige kohe, et saada 12% allahindlust kõikidelt toodetelt ja säästate 5 EUR oma esimeselt tellimuselt*!
*5 EUR kampaania kehtib uutele registreeritud klientidele esimese tellimuse tegemisel alates 50+km eurost 5 päeva jooksul peale registreerimist. Kehtib 1. detsembrist kuni 31 jaanuarini 2022

€ 61,05
(Kuva kõik)
Kogus:

  C-vitamiini ja hüaluroonhappega kõrgetasemeline näohooldusvahend Artistry Intensive Skincare™ vähendab miimikakortse ja aitab pideva kasutamise korral vältida keskkonnas leiduvatest agressoritest tingitud uute mikrokortsude ning kortsude teket. 

  Miks see teile meeldib…

  Vanus, geneetika, keskkond ning elustiil võivad kõik teie naha välimust mõjutada ning soodustada soovimatute kortsude teket. Õnneks on C-vitamiini ja hüaluroonhappega kõrgetasemelises näohooldusvahendis Artistry Intensive Skincare™ sisaldavad C-vitamiini ja hüaluroonhappe kompleksid kliiniliselt tõestatud silmatorkavaid miimikakortse, näiteks silmaümbruse kortse, vertikaalseid naeratusekortse ning kulmukortsu vähendava toimega.

  Seerumis sisalduvad uudsed hüaluroonhappe kiud on kiire pinguldava toimega, aidates samal ajal täiendada nahasiseseid vedelikuvarusid ning tagades aja jooksul naha tõhusama niisutamise ja paindlikkuse.

   

  Kasutamine:

  • Toote aktiveerimiseks asendage pipett aktiveerimiskorgiga. Asetage pipett järgmiste sammude läbimiseks ajaks spetsiaalselt selleks ettenähtud pappkarpi.
  • Vajutage 100% eheda C-vitamiini seerumisse vabastamiseks tugevasti korgil asuvale nupule.
  • Raputage 30 sekundit, kuni pulber on täielikult seerumis lahustunud.
  • Asendage aktiveerimiskork pipetiga.
  • Vajutage 4-5 tilka kontsentreeritud toodet puhastatud nahale. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage toodete hommikuti ja õhtuti.
  • Kandke nahale ka niisutav kreem ning hommikul kasutada teie igapäevane päiksekaitsekreem.

  Kasulik teada

  • C-vitamiin on tuntud oma vananemisvastaste omaduste poolest, ent on kahjuks väga ebastabiilne ja laguneb lahuses, näiteks seerumis või kreemis lahustamisel kiiresti. Meie eksklusiivne aktiveerimiskork tagab, et ehe vitamiinipulber püsib kasutamiseni 100% värskena.
  • Tootes sisalduv potentne C-vitamiini, allikas atseroola kirss pärineb maailma suurimast atseroola kirssi kasvatavast põllumajandusettevõttest. Selles Amwayle kuuluvas ettevõttes kasutatakse jätkusuutlikke ning keskkonnahoidlikke põlluharimismeetodeid. Vaid üks tilluke täiuslikult küps atseroola kirsi vili sisaldab rohkem C-vitamiini kui terve keskmise suurusega apelsin
  • Kliiniliselt tõestatud silmnähtavalt kõiki olulisemaid miimikakortse vähendav toime.
  • Aitab näonahka märgatavalt pringimaks muuta ja taastada ning muudab näo ümaramaks ja täidlasemaks. Niisutab nahka.
  • Võimas kaitse antioksüdantide eest aitab vältida keskkonnas leiduvatest agressoritest tingitud kortsude teket.

  Põhiomadused

  • Kliiniliselt tõestatud kõigi kortsude väliseid tundemärke vähendav toime; muuhulgas silub silmanurkadesse, suu ümber, laubale ja kulmude vahele tekkinud kortse.
  • Aitab näonahka taastada ja täidlasemaks muuta ning lisab näole volüümi, andes näole nooruslikuma ja kaunima ilme.
  • Aitab pideva kasutamise korral tulevikus vältida agressiivsetest keskkonnateguritest tingitud kortsude teket.

  Kuidas seda kasutada

  Enne toote kasutamist tuleb selle toimeained aktiveerida:

  • Eemalda seerumipudeli küljest pipett ja asenda see innovaatilise aktiveerimiskorgiga. Pakend on disanitud selliselt, et saate järgmiste sammude ajaks selle külge pipeti panna.
  • Vajuta tugevalt korgi tipus olevale nupule, et lisada seerumile 100% puhas C-vitamiin.
  • Raputa 30 sekundit, kuni pulber on täielikult lahustunud.
  • Vaheta aktiveerimiskork tilgutajaga.
  • Kanna igal kasutuskorral nahale 4–5 tilka segu, 2 korda päevas: hommikul ja õhtul.

  Igapäevane kasutamine:

  1. Puhasta nahk oma igapäevase Artistry™ puhastusvahendi ja tooneriga.

  2. Kanna nahale Artistry Intensive Skincare™ C-vitamiini ja hüaluroonhappega näohooldusvahend ja siisArtistry™ igapäevane kontsentreeritud seerum.

  3. Kanna nahale oma igapäevased Artistry™ näo ja silmaümbruse niisutajad.

  Koostisained

  CONTAINER 1
  WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT, GLYCERETH-26, METHYL GLUCETH-20, POLYGLYCERIN-3, PHENOXYETHANOL, ALLANTOIN, SODIUM CITRATE, CHLORPHENESIN, PEG-8, XANTHAN GUM, CETETH-20, SODIUM HYALURONATE, FRAGRANCE/PARFUM, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, CARRAGEENAN, MALPIGHIA PUNICIFOLIA (ACEROLA) FRUIT EXTRACT, PVM/MA COPOLYMER, MALTODEXTRIN, ACETYL OCTAPEPTIDE-3, SEA SALT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL

  CONTAINER 2
  ASCORBIC ACID