€ 175,82
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   Olulise Nutrilite Body Cleansing Program’i komponendina1, sisaldab see ilma pakendita komplekt spetsiaalselt valitud tooteid1 Nutrilite’ilt, maailmas’ enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärgilt2, -10% allahindlusega.

   1 Toidulisandiga Nutrilite Maarjaohakas , kuivõrd maarjaohakas aitab kehal isepuhastuda. Nutrilite Body Cleansing programm on 21-päevane terviklik tervisliku elustiili programm, mis pakub toitumisjuhiseid, kehalise aktiivsuse soovitusi, hüdratsiooni nõuandeid ja positiivse mõtteviisi tööriistu.
   2 Allikas: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

    

   Mille poolest on see kasulik?

   Nutrilite’i Body Cleansing Program komplekt sisaldab:

   • Nutrilite Maarajaohakas1,
   • Nutrilite Balance Within
   • Nutrilite Toidulisand kiudainetega
   • Nutrilite All Plant Protein

   See komplekt on Nutrilite Body Cleansing Program’i2 oluline osa, mis põhineb heaolu, toitumise, hüdratsiooni, kehalise aktiivsuse, positiivse mõtteviisi ja kogukonna kaasamise põhialustel – ning pakub üksikasjalikke juhiseid, samuti tööriistu ja sisu, mis teid sellel teel toetavad.

   21-päevase programmi eesmärk on aidata teil:

   • Tugevdada keha’ loomulikku puhastusfunktsiooni 1
   • Toetada seedesüsteemi tervist3 ja parandada meeleolu4
   • Muuta teid veelgi ilusamaks5
   • Toetada immuunsüsteemi6
   • Aidata heas vormis ja aktiivne püsida

   Samuti peaks see aitama teil:

   • Väljakutseid ületada ja stressiga võidelda
   • Parandada une kvaliteeti
   • Kujundada positiivseid elustiiliharjumusi

   1 Maarjaohakas aitab kehal end ise puhastada.
   2 Nutrilite Maarjaohakas toidulisandiga, kuivõrd maarjaohakas aitab kehal isepuhastuda.
   3 Maarjaohakas soodustab seedimist.
   4 Vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad psüühikat tasakaalustada.
   5 Füüsiliste ja vaimsete harjutuste tulemusena.
   6 Vitamiin B6 ja foolhape (B9) aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

   Miks see võiks teile meeldida?

   Me kõik tahame elada tervislikumat ja õnnelikumat elu.  Mõnikord võivad seda raskendada toiduvalikud, kokkupuude keskkonnateguritega ja alkoholi tarbimine, mis kõik võivad põhjustada stressi maksale ja elunditele, mis töötavad ööpäevaringselt meie keha’ loomuliku puhastusfunktsiooni osana.

   Nutrilite Body Cleansing Program1 on välja töötatud selleks, et aidata’ tugevdada keha loomulikku puhastusfunktsiooni1, pakkudes selle säilitamiseks täiendavat tuge. 1

   Programmi teeb eriti ägedaks:

   • See on välja töötatud koostöös dr Francesco Avaldiga, Nutrilite’i toitumiskonsultandiga, kellel on taimetoitluse magistrikraad ja kes annab toitumisnõu tipptasemel Euroopa jalgpallimeeskondadele ja olümpiasportlastele
   • See pakub tasuta juurdepääsu kasulikele tööriistadele ja sisule Amway Xperience 'i mobiilirakenduse Destination Wellbeing jaotises5 ja programmijuhendis, mis pakuvad toitumisjuhiseid, maitsvaid retsepte, aktiivse eluviisi näpunäiteid, motiveerivat tuge ja võimalust jagada oma teekonda endasarnaste inimestega.
   • Lihtne kasutada, tänu selgetele ja lihtsatele juhistele ning paindlikule lähenemisele.
   • Programm peaks aitama teil püsida heas vormis ja aktiivne2, parandada oma välimust3 ja hoida meeleolu positiivsena4.
   • Kõikjal juurdepääsetava Amway Xperience'i mobiilirakenduse Destination Wellbeing digitaalse tööriistaga5 on lihtne sammu pidada ja motivatsiooni säilitada, leiate sealt suurepäraseid retsepte, aktiivse elustiili näpunäiteid, motivatsiooni ja tuge oma Amway äriomaniku poolt.
   • Nutrilite Body Cleansing Program’i pakutakse -10% allahindlusega (võrreldes kõigi toodete eraldi ostmisega).

   Lisateavet leiate siit.

   1 Toidulisandiga Nutrilite Maarjaohakas , kuivõrd maarjaohakas aitab kehal isepuhastuda.  Nutrilite Body Cleansing programm on 21-päevane terviklik tervisliku eluviisi programm, mis pakub toitumisjuhiseid, kehalise aktiivsuse soovitusi, hüdratsiooni nõuandeid ja positiivse mõtteviisi tööriistu.
   2 Füüsiliste harjutuste tulemusena.
   3 Füüsiliste ja vaimsete harjutuste tulemusena.
   4 Vaimsete harjutuste, samuti B6-vitamiini ja foolhappe (B9) tulemusena, mis aitavad kaasa normaalsele psühholoogilisele funktsioonile.
   5 Amway Xperience'i mobiilirakenduse Destination Wellbeing tööriist on saadaval alates 2023. aasta jaanuarist

   Huvitavaid fakte

   • Nutrilite on’maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk1 ja ’maailmas enimmüüdud valgulisandite kaubamärk2
   • Nutrilite Body Cleansing Program põhineb teaduslikel lähenemisviisidel ja on välja töötatud koostöös Dr. Francesco Avaldi, Nutrilite’i toitumiskonsultandiga, kellel on magistrikraad taimetoitluses, ja kes nõustab tipptasemel Euroopa jalgpallimeeskondade ja olümpiasportlaste toitumist.
   • Tõelise ‘kangelas’organina hoolitseb keha eest maks, mis filtreerib ja puhastab verd. Nutrilite Maarjaohakas sisaldab maarjaohaka ekstrakti, mis toetab maksa tervist, aitab kaasa maksa kaitsele ja aitab säilitada selle normaalset aktiivsust.
   • Nutrilite Balance Within sisaldab 6 miljardit piimhapet tootvat bakterit kahest teaduslikult hästi dokumenteeritud tüvest, samuti vitamiine B6 ja B9 (foolhape).
   • Nutrilite All Plant Protein pakub kolmest erinevast taimsest allikast pärinevat valku ning ei sisalda lõhna- ja maitseaineid ega värvaineid.
   • Nutrilite Toidulisand kiudainetega pakub kolme lahustuvat kiudainet looduslikest taimsetest allikatest.

   1 Allikas: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/
   2 Allikas: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Põhiomadused

   Nutrilite Body Cleansing Program on osa Nutrilite’i Destination Wellbeing – holistilisest tervisliku eluviisi algatusest, mis pakub erinevaid programme, lahendusi ja tootekomplekte, et tegeleda erinevate heaolu- ja toitumisvajadustega ning aidata teil elada õnnelikumat ja tervislikumat elu.

   Selleks, et tegeleda keha puhastamisega holistiliselt, põhineb Nutrilite’i Body Cleansing Program heaolu, – toitumise, hüdratsiooni, kehalise aktiivsuse, positiivse mõtteviisi & ja kogukonna kaasamise põhialustel.

   Nutrilite Body Cleansing Program’i toetab hulk lisamaterjale, mis on igal ajal juurdepääsetavad tänu Amway Xperience’i mobiilirakenduse Destination Wellbeing jaotisele. Sealt leiate retsepte, näpunäiteid, tööriistu ja motiveerivat sisu, et programmi läbides õigel teel püsida.

   Kuidas kasutada

   Nutrilite Body Cleansing Program komplekt on teie lähtepunkt holistilisele 21-päevasele Body Cleansing Program-ile. Kui olete oma Nutrilite Body Cleansing Program’i komplekti kätte saanud, toimige järgmiselt:

   • Laadige alla tasuta Amway™ Xperience'i rakendus1 Google Play poest või Apple' i App Store'ist, otsides "Amway Xperience'i" või skannides kaasasoleval tervitusflaieril kuvatud QR-koodi.
   • Amway™ Xperience'i rakendusest leiate "Destination Wellbeing” tööriista.
   • Pange paika alguskuupäev ja seejärel andke oma sõpradele, perele ja kolleegidele teada, et – nad saaksid teid toetada või hoopis teiega seda teekonda jagada.
   • Planeerige programmijuhendi või mobiilirakenduse abil oma igapäevast rutiini.1

   Kasutage iga Nutrilite'i toodet vastavalt juhistele, lisades need oma igapäevasesse söögikorda, nagu on soovitatud toetavate tööriistade ja programmi käsiraamatu jaotises ”Igapäevased söögikorra näited“ Toidulisandid&.

   Külastage Nutrilite Body Cleansing Program lk2, et vaadata programmi samm-sammult selgitavat videot.

   Programm on mõeldud ainult täiskasvanutele

   Ärge võtke Nutrilite Maarjaohakas toidulisandit raseduse või imetamise ajal. Kui teil on mis tahes seisund või haigus, mis mõjutab maksa või biliaarset trakti, või mis tahes tüüpi sapijuha/sapikivide takistus, ei ole Nutrilite Maarjaohakas toidulisandi kasutamine soovitatav. Kui te võtate mõnda ravimit, peate konsulteerima oma arstiga.

   1 Amway Xperience 'i mobiilirakenduse Destination Wellbeing tööriist on saadaval alates 2023. aasta jaanuarist
   2 Nutrilite Body Cleansing Program’i veebileht on saadaval alates 2023. aasta jaanuarist