€ 85,38
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   Kasutage võimalust, et täiustada oma heaolu igapäevase multivitamiinitabletiga, mis sisaldab rohkelt olulisi vitamiine ja mineraale ning Nutrilite’i ja NutriCert™-i jätkusuutlikes partnerfarmides kasvatatud taimi1.

   1 Võrreldes eelmiste koostistega.

    

   Mille poolest on see kasulik?

   Nutrilite Daily toitained toetavad teie tervist mitmel moel, sealhulgas immuunsust, energiataset ja nägemist. Uus ja täiustatud koostis:

   • Kompenseerib võimalikke toitainete puudujääke tänu vitamiinide, mineraalide ja Nutrilite’i või NutriCert-i sertifitseeritud jätkusuutlikest farmidest pärit taimsetele ainetele. Toetab teie immuunsüsteemi C- ja D-vitamiini, tsingi, raua ja seleeniga.3
   • Aitab teil olla valmist kõigeks, millega võite päeva jooksul kokku puutuda, sisaldades seitset B-vitamiini, rauda ja magneesiumit, mis toetavad energiavahetust.3
   • Annab teie silmadele lisatoitaineid A- ja B2-vitamiinide, tsingi ja luteiiniga.3
   • Sobitub kiiresti ja lihtsalt iga elustiiliga ning kõikvõimalike harjumustega tänu kergesti neelatavale tabletile, mis on maole õrn  ning sobib ka vegetaarlastele.

   3 Vitamiinid C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotiin, raud ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele. Vitamiin C, vitamiin D, tsink, raud ja seleen aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiinid A ja B2 ning tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Luteiin moodustab osa silma võrkkestast. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili

   Miks see võiks teile meeldida?

   Kiire elutempo võib olla küll põnev, kuid mõnikord võivad meie kohustused ning igapäevaelu stress ja pinge meie heaolu vähendada. Me soovime, et elu pakuks meile iga päev rõõmu ja rahulolu ning tahame tunda end toetatu ja energilisena, et saaksime areneda nii isiklikus plaanis kui ka tööalaselt ning olla oma lähedaste jaoks aktiivsed. Nutrilite Daily saab aidata.

   Nutrilite Daily sisaldab 20 olulist vitamiini ja mineraali ning 4 taimset ainet, mis pärinevad jätkusuutlikes farmides kasvatatud taimedest. Nutrilite Daily pakub kiiret ja mugavat viisi toitainete ja looduslike taimsete koostisosade saamiseks, teie toidus olla võivate puudujääkide kompenseerimiseks ning selleks, et saada toitaineid, mida teie keha heaolu toetamiseks vajab.3 Iga päev.

   3 Vitamiinid C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotiin, raud ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele. Vitamiin C, vitamiin D, tsink, raud ja seleen aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vitamiinid A ja B2 ning tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Luteiin moodustab osa silma võrkkestast. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili

   Huvitavaid fakte

   Iga Nutrilite Daily tablett sisaldab 20 vitamiini ja mineraali ning varasemast veel rohkem taimseid aineid, mis pärinevad meie Nutrilite’i või NutriCert-i sertifitseeritud farmidest:

   • 12 vitamiini, sealhulgas A, C, D, E, B1, B2, B3, B6, foolhape, B12, biotiin, (pantoteenhape).
   • 8 mineraali: kaltsium, raud, jood, magneesium, tsink, vask, seleen, mangaan.
   • Acerola-kirsse, mis sisaldavad C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja normaalsele energiavahetusele.
   • Beetakaroteeni, mis on provitamiin A, mis tähendab seda, et keha saab seda muuta A-vitamiiniks, et toetada normaalset nägemist.
   • Peiulilleekstraktist pärit luteiini, mis on silma võrkkestas asuv kontsentreeritud karotenoid.
   • Ei mingeid kunstlikke värv-, lõhna- ega maitseaineid, säilitusaineid ega magusaineid.

   4 Nutrilite on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk.

   Põhiomadused

   • Sisaldab toitaineid, mis  toetavad mitut tervise- ja heaolueesmärki, sealhulgas energiataset, immuunsust, nägemist ja üldist heaolu. See on suurepärane võimalus toidulisandeid tarbima hakata ning neid kiiresti ja mugavalt oma igapäevaellu lisada.
   • Pärineb usaldusväärselt kaubamärgilt. Nutrilite on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk, mis on juba üle 85 aasta aidanud inimestel õnnelikumalt ja tervislikumalt elada.
   • Acerola-kirsside, leedrimarjade ja lillade porgandite ekstrakte ning peiulillest pärit luteiini saadakse Nutrilite’i või NutriCert-i sertifitseeritud farmides kasvatatud taimedest. Need farmid praktiseerivad jätkusuutlikke põllumajandusmeetodeid ning järgivad Nutrilite’i kaubamärgi usaldusväärset pühendumust päritolu tuvastatavusele alates seemnest kuni toidulisandini.

   Kuidas seda kasutada?

   • Täiskasvanud ja vähemalt 12-aastased lapsed: 1 tablett päevas, eelistatult koos toiduga
   • Hoida lastele kättesaamatus kohas
   • Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekesist toitumist ega tervislikku eluviisi
   • Ärge ületage soovituslikku päevast annust
   • Hoida pudelit tihedalt suletuna
   • Säilitage jahedas kuivas kohas
   • Jagage seda toodet, et ka teid ümbritsevad tervislike eluviiside austajad saaksid oma heaolu parandada.

   Koostisained

   KOOSTISOSAD: kaltsiumkarbonaat, stabilisaatorid (mikrokristalne tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, kummiaraabik, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, dikaltsiumfosfaat), magneesiumoksiid, L-askorbiinhape, acerola-ekstrakt 6% (Malpighia glabra), maltodekstriin, raud(II)fumaraat, paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapete magneesiumisoolad), nikotiinamiid, d-alfa-tokoferüülhappe suktsinaat, tsinkoksiid, leedrimarja ekstrakt 1,0% (Sambucus nigra), D-kaltsiumpantotenaat, vaskglükonaat, porgandiekstrakt 0,5% (Daucus carota), mangaansulfaat, tiamiinmononitraat, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin, retinüülatsetaat, luteiin (peiulillest Tagetes erecta), niiskusesäilitaja (glütserool), antioksüdandid (naatriumaskorbaat, D-α-tokoferool), beetakaroteen, pteroüülmonoglutaamhape, glaseeraine (karnaubavaha), kaaliumjodiid, naatriumseleniit, D-biotiin, kolekaltsiferool, tsüanokobalamiin.

   Toitained 1 tableti kohta % TKV-st*
   A-vitamiin 693 μg RE 87%
   D-Vitamiin 5 μg 100%
   E-vitamiin 10 mg a-TE 83%
   B1-vitamiin 1,4 mg 127%
   B2-vitamiin 1,6 mg 114%
   Niatsiin 18 mg NE 113%
   Pantoteenhape 6 mg 100%
   B6-vitamiin 1,4 mg 100%
   Biotiin 50 μg 100%
   Foolhape 200 μg 100%
   B12-vitamiin 2,4 μg 100%
   C-vitamiin 80 mg 100%
   Kaltsium 180 mg 23%
   Magneesium 60 mg 16%
   Raud 10 mg 71%
   Vask 1 mg 100%
   Tsink 8 mg 80%
   Mangaan 1 mg 50%
   Jood 83 μg 55%
   Seleen 55 μg 100%
   Luteiin 0,6 mg  

   ** % toitaine kontrollväärtusest