€ 134,51
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   Nutrilite Foundational Trio koos Nutrilite Dailyga on ideaalne kõigile, kes soovivad täita võimalikke lünki toitumises, sest pakub suurepärast mitmekülgset tuge, mis aitab hoida  teie organismi töökorras1,2,3,4!

    

   Kuidas see teile kasulik on

   • Sisaldab laia valikut olulisi vitamiine ja mineraalaineid ning valke kolmest taimsest allikast.
   • Immuunsüsteemi toetamiseks sisaldab C-vitamiini, D-vitamiini, tsinki, rauda ja seleeni.1
   • See aitab teil olla valmis kõigeks, mida päev toob, sest sisaldab seitset B-vitamiini, rauda ja magneesiumi, mis toetavad energiaainevahetust.2
   • Sisaldab mitmeid teie silmade ja nägemise jaoks olulisi toitaineid: A-vitamiini, riboflaviini (B2), tsinki ja dokosaheksaeenhapet5.
   • Normaalsele südametalitlusele aitavad kaasa oomega-3 rasvhappeid4.
   • Kolm kvaliteetset toodet ühes kohandatud komplektis.

   Üldise tähtsusega on ka mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

   Miks see teile võiks meeldida

   Kujutlege, et teie keha töötab nagu jalgratas.

   • Vitamiine ja mineraale võib võrrelda ratastega, millele jalgratas toetub, sest võimaldavad kehal ja vaimul sujuvalt töötada.
   • Nutrilite Daily on igapäevane toidulisand, mis sisaldab 20 olulist vitamiini ja mineraalainet ning taimeekstrakti, et toetada mitmeid toitumiseesmärke, aidates täita võimalikke lünki igapäevases toidus.
   • Omega-3 rasvhapped toimivad nagu õlitatud jalgrattakett, toetades normaalset südametegevust4. Need on ‘asendamatud’, sest meie keha ei suuda neid toota ja seepärast peame neid saama oma toidust. Ideaalne on ühte või kahte kalaportsjonit nädalas sisaldav tasakaalustatud toitumine, kuid me mõistame, et see pole alati võimalik.
    Nutrilite Omega-3 Complex aitab varustada organismi rasvhapetega, mis võivad toidus puududa. Toode sisaldab kahe aktiivse oomega-3 rasvhappe komponendina eikosapentaeenhapet ja dokosaheksaeenhapet. Eikosapentaeenhape ja dokosaheksaeenhape toetavad südame normaalset talitlust4.
   • Nii nagu raam on jalgratta peamine kandev osa, on valgud keha ehituskivid – need on toestikuks lihastele ja luudele. Nutrilite™ All Plant Protein sisaldab kvaliteetset taimset valku, et tagada optimaalne päevane kogus ja hoida teie organismi töökorras.3.

   Faktid

   • 1 kergesti neelatav Nutrilite Daily tablett on täis vitamiine, mineraale ja taimseid aineid.
   • Täistaimne valgupulber All Plant Protein Powder sisaldab kvaliteetset valku, mis varustab organismi tasakaalustatud koguses üheksa asendamatu aminohappega.
   • Üks Nutrilite Omega-3 Complexi kapsel sisaldab ligikaudu sama palju oomega-3 rasvhappeid (dokosaheksaeenhapet ja eikosapentaeenhapet) kui 28 g lõhet, tuunikala või sardiini.
   • Meie Foundational Trio sisaldab laia valikut toitaineid, mis koosmõjus aitavad hoida teie organismi töökorras! 1,2,3,4,

   1 C-vitamiin, D-vitamiin, tsink, raud ja seleen toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust.
   2 Tiamiin (B1), biotiin (B7), riboflaviin (B2), niatsiin (B3), pantoteenhape (B5), vitamiin B6, vitamiin B12, raud ja magneesium aitavad kaasa normaalsele energiaainevahetusele.
   3 Valk aitab kaasa normaalsele luude seisukorra ja lihasmassi hoidmisele.
   4 Eikosapentaeenhape ja dokosaheksaeenhape aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. Kasulik mõju saavutatakse, kui eikosapentaeenhapet ja dokosaheksaeenhapet tarbitakse iga päev 250 mg.
   5 A-vitamiin, riboflaviin (B2), tsink ja dokosaheksaeenhape aitavad hoida normaalset nägemist. Dokosaheksaeenhape: kasulik mõju saavutatakse, kui dokosaheksaeenhapet tarbitakse iga päev 250 mg.

   Üldise tähtsusega on ka mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis.

   Toiteväärtus

   Täpsema teabe saamiseks külastage:

   Nutrilite Omega-3 Complex
   Nutrilite All Plant Protein
   Nutrilite Daily