€ 13,28
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   Siluv niisutav šampoon Satinique™ niisutab kuivi juukseid ja silub neid juurtest otsteni. 

   Miks see teile meeldib…

   Ilm, keskkond, kuumtöötlus ja keemiline töötlus võivad kõik teie juukseid mõjutada, neid kuivatada ning soengu seadmise ja juuste siledana hoidmise keeruliseks muuta.

   Satinique Sileda niisutava šampooni hoolikalt valitud taimsed koostisained ja toitained aitavad juba ühe pesukorraga teie kuivi juukseid niisutada.

   Šampoon sisaldab juukseid noorendava ja siluva toimega kukui seemneõli segu, mis aitab juuksed elastsemaks ning paremini taltsutatavaks muuta Provitamiin B5 niisutab juukseid ning kaitseb neid agressorite eest, muutes juuksed peegelsiledaks ja läikivaks. Masseerige piisav kogus šampooni märgadesse juustesse, kuni šampoon hakkab rikkalikult vahutama, seejärel loputage juuksed. Kasutage pärast juuste pesemist nende täiendavaks silumiseks siluvat niisutavat palsamit Satinique ja tundke rõõmu siledatest, säravatest, siidistest juustest.
    
    

   Kasulik teada...

   • Meie eksklusiivse Ameerika Ühendriikides patenteeritud positiivse laenguga lipiidide, kreatiini ja 18-MEA kompleksiga ENERJUVE™, mis tungib juuksejuure tuumani, seondub juuksekarva kahjustatud piirkondadega ja muudab juuksed taas tugevamaks.
   • Kukui seemneõli ja provitamiin B5 sisaldav juukseid toitev ja silendav segu muudab juuksed taas läikivaks ja elastseks.
   • Värske ja ergutava pirni-, rohelise õuna, roosi- ja muskuselõhnaga.
   • Kuivadele ja tuhmidele juustele
   • Peanahale ja juustele piisavalt õrn igapäevaseks kasutamiseks.
   • Kasutage pärast juuste pesemist silendavat niisutavat palsamit Satinique 

   SatiniqueTM’i teadlased ühendasid oma toitainete ja ilualased ekspertteadmised ning segasid innovaatilised juukseid raviva toimega koostisained hoolikalt valitud taimsete koostisainete ja toitainetega. Seetõttu sisaldavad siluvad niisutavad tooted hoolikat segu noorendava ja siluva toime poolest tuntud küünlapähklipuuseemneõlist, mis aitab läiget ja elastsust suurendada, ja provitamiinist B5, looduses leiduvast toitainest, mis niisutab, taastab veevarud, kaitseb ja annab juuksekarvadele särava välimuse. Nimetatud toimeaineid täiendab meie eksklusiivne kompleks ENERJUVETM, et juuste loomulik terve seisund taastada.

   • Kanna šampoon märgadele juustele, masseeri vahule ja loputa

   • Šampooni kasutamise järel kanna juustele palsamit ja jaota see juustes laiali, palsam on kergesti väljaloputatav

   • Piisavalt õrn igapäevaseks kasutamiseks