€ 41,65
(Kuva kõik)
Kogus:

  Pehmekapsli kujul toidulisand vitamiin A-ga (beeta-karoteen) ja tsingiga, mis aitavad säilitada normaalset nägemist*. Looduslikest allikatest pärit 4 karotenoidi ja tsingiga.

  *Vitamiin A (provitamiin beeta-karoteen) ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist.

   

  Mille poolest on see kasulik?

  • Varustab keha tsingi ja vitamiin A-ga, mis aitavad säilitada normaalset nägemist. Lisaks aitab tsink kaasa vitamiin A normaalsele ainevahetusele.
  • Varustab keha nelja kvaliteetse ja kõrgelt kontsentreeritud karotenoidiga – luteiini, zeaksantiini, lükopiini ja beeta-karoteeniga.
  • Sisaldab vetikast Dunaliella salina pärit beeta-karoteeni, mis muundub kehas vitamiin A-ks, mis omakorda aitab hoida normaalset nägemist.
  • Sobib ideaalselt kõigi harjumuste ja elustiilidega tänu kord päevas lihtsasti neelatavale väikesele formaadile.

  Miks see võiks teile meeldida?

  Meie silmad juhivad meid läbi elu. See, mida me näeme ja kuidas me seda näeme, mõjutab meie elukvaliteeti ja mälestusi, mida me hiljem väärtustame. Meie silmad toetavad meid peaaegu igas igapäevaelu aspektis. Kuna me veedame palju aega ekraane vaadates, võivad meie silmad tunda, et me nõuame neilt liiga palju. Kuid kuna nad on nii tähtsad organid, väärivad nad kindlasti meie hoolt. Vaatame, milliseid toitaineid silmad hädasti vajavad.

  Loodusest inspireeritud Nutrilite Vision plus* on silmade eest hoolitsev igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toidulisand*, mis sisaldab tsinki ja nelja kvaliteetset kõrge kontsentratsiooniga karotenoidi, mis on saadud NutriCert’i jätkusuutlikes partnerfarmides kasvatatud taimedest.

  *Vitamiin A (beeta-karoteen) ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist.

  Huvitavaid fakte

  • Üks pehmekapsel sisaldab 12 mg luteiini ja 2,4 mg zeaksantiini
  • Üks pehmekapsel sisaldab 2,5 mg beeta-karoteeni
  • Üks pehmekapsel sisaldab 1,5 mg lükopiini

  Ei sisalda kunstlikke värv-, magus-, lõhna- ja maitse- ega säilitusaineid

  Põhiomadused

  • Sisaldab nelja looduslikest allikatest pärit kvaliteetset, äärmiselt kontsentreeritud karotenoidi. Luteiin ja zeaksantiin pärinevad peiulille õitest, mis on üks looduse kõige kontsentreeritumaid taimseid luteiiniallikaid. Beeta-karoteen pärineb vetikast Algae dunaliella. Lükopiin pärineb tomatitest.
  • Kõik tootes kasutatud karotenoidid on saadud taimedest, mida kasvatatakse NutriCert’i sertifitseeritud partnerfarmides, kus rakendatakse jätkusuutlikke põllumajandusmeetodeid. Nende meetodite eesmärk on hoolitseda maa ja ümbritsevate kogukondade eest ning kasvatada kõrge fütokoostisosade sisaldusega taimi
  • Üks kord päevas lihtsasti neelatav pehmekapsel on suurepärane viis toetada oma toitumist toitainetega, mis soodustavad normaalset nägemist* kiiresti ja mugavalt, sobides ideaalselt iga elustiili ja rutiiniga. Lisaks on selle toidulisandi loonud maailma enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite kaubamärk Nutrilite**– kaubamärk, mida usaldavad inimesed üle kogu maailma. 

  *Vitamiin A (beeta-karoteen) ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist.  
  ** Allikas: Euromonitor International Ltd; vitamiinid ja toidulisandid, World GBN, jaemüügi väärtus jaemüügihinna järgi, protsentuaalne jaotus, 2022. aasta andmed, mis põhinevad 2022. aasta aprillist kuni augustini korraldatud kliendiuuringutel.

  Kuidas seda kasutada?

  • Võtke üks pehmekapsel päevas, soovitatavalt toidukorra ajal

  Koostisained

  AVERAGE CONTENT  Per Day (1 soft gel)     % NRV***
  Vitamin A 417µg (RE) 52 %
  (as Beta-Carotene) (250 mg)  
  Lycopene 1.5 mg  
  Zeaxanthin 2.4 mg  
  Lutein 12 mg  
  Zinc 2.6 mg 26 %

  *** % toitaine kontrollväärtusest

  KOOSTISOSAD: ekstra-neitsioliiviõli, želatiin, niiskusesäilitaja (glütserool), päevalilleõli, tomati lükopiin-õlivaik (Solanum lycopersicum) (5,2%), vesi, peiulille luteiini ja zeaksantiini ekstrakt (Tagetes erecta) (3,6%), tsinkglükonaat, oliiviõli – rafineeritud ja külmpressolliviõli segu, emulgaator (päevalilleletsitiin), stabilisaator (candelilla vaha), vetikakaroteen (Dunaliella salina) (0,9%), antioksüdandid (tokoferoolokontsentraat, askorbiinhape), värv (Blakeslea trispora beeta-karoteen).