2 kust 2 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:
Viimast viimistlust andev juukselakk SATINIQUE™
 
Viimast viimistlust andev juukselakk SATINIQUE™

Udupeen juukselakk, mis jätab juuksed soengusse pikaks ajaks – kogu päevaks. Annab soengule viimistluseks püsiva kohevuse, terveks päevaks kaitse niiskuse vastu, soeng on maksimaalselt kontrolli all, kräsuvaba ja särav

Lugege edasi
Katalooginumber: 110672| Suurus: 250 ml

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
Peanaha toonik SATINIQUE™
 
Peanaha toonik SATINIQUE™

Juustesse jäetav toonik peanaha niisutamiseks ja tasakaalustamiseks ning juustele paksema välimuse andmiseks.

Lugege edasi
Katalooginumber: 110686| Suurus: 80 ml

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
2 kust 2 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:

Fikseerige oma stiil SATINIQUE™’i soengutoodete valiku abil
Meie valikus on volüümi andvad juuksevahud ja fikseerivad geelid, juukselakid, pihustatavad viimistlusvahendid ja geelid, mille abil saab juukseid stiliseerida, fikseerida, soengusse seada ja neile täiendavat volüümi lisada.

Tehke oma juuksed kerge kohevust andva juuksevahuga Volumising Mousse volüümikaks ja vetruvaks. Juuksevaht fikseerib teie soengu ja annab kohevust ilma juukseid kleepuvaks muutmata.

Lõpetage juuste soengusse seadmine lakiga Style Lock Finishing Mist – mitteaerosoolse juukselakiga, mis tagab soengu maksimaalse püsivuse ja kaitse päikese eest.

Kui soovite peenikest aerosoolset kiirestikuivavat ja soengule suurepärast püsivust ning tervete juuste sära andvat pihust, kasutage meie juukselakki Ultra Fine Finishing Spray, mis kergitab ja fikseerib juuksed kaunilt.

Kindlalt soengut fikseerivad geelid
Sculpting Spray Gel on vedel soengukujundamispuhus, mis tagab kõigile soengutele keskmise tugevusega või kindla püsivuse. See kaitseb juukseid kuumuse abil toimivate toodete põhjustatud niiskuse kao eest ning lisab juustele vormikust, volüümi ja sära ilma neid kleepuvaks muutmata.

Maksimaalse tugevusega geel kauapüsiva soengu tegemiseks - Designer Fixing Gel – lisab tekstuuri ja lubab teie soengul püsida, isegi tuule ja niiskuse käes.

Kauapüsiv soeng ja tervete juuste sära – SATINIQUE’i soengutoodetega

 
Ajaxi viga

Serveriga ühenduse saamisel tekkis probleem. Kas teie võrguühendus katkes mingil põhjusel? Palun püüdke lehte uuesti laadida või korrake oma tegevust.

 
 
cookie
cookie