3 kust 3 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:
Roostevabast terasest küürimiskäsnad DISH DROPS™ SCRUB BUDS™
 

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
Nõudepesuvedelik DISH DROPS™
 
Nõudepesuvedelik DISH DROPS™
Katalooginumber: 110488| Suurus: 1 l

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
Nõudepesumasina tabletid DISH DROPS™
 
Nõudepesumasina tabletid DISH DROPS™

Uued ja täiustatud AMWAY HOME™ Nõudepesumasina tabletid kui kontsentreeritud ja käepärane «all-in-one» komplekslahendus, kuidas Teie nõud mustusest, toidust ja settest puhastada.

Lugege edasi
Katalooginumber: 109867| Suurus: 60 tabletti

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
3 kust 3 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:

Meie nõudepesuvahendite valik on loodud nii nõudepesumasinatele kui nõude kraanikausis käsitsi pesemiseks. See hõlmab nõudepesuvedelikud, nõudepesupulbrid ja –tabletid ja meie fantastilised roostevabast terasest hõõrumiskäsnad DISH DROPS™ SCRUB BUDS™.

Kontsentreeritud nõudepesuvedelik DISH DROPS sisaldab aaloe verat, alfa-hüdroksühapet ja looduslikke pronks-lutiklille ekstrakte, mis ei lase kätel nõudepesemisest karedaks muutuda. Vaid piisast või kahest piisab, et tekitada ohtralt vahtu, millega saab puhtaks pesta terve kraanikausitäie nõusid.

Meie automaatnõudepesumasina pulber lahustab rasva ja nõudele kuivanud toidu, muutes nõud laitmatult puhtaks. See sobib igat tüüpi nõudepesumasinatele ning sisaldab aktiivset hapnikku, koensüüme ja looduslikest allikatest, näiteks sigurist, pärinevaid puhastava toimega koostisaineid.

Automaatnõudepesumasina tabletid puhastavad nõusid, potte ja panne väga tõhusalt – ning nüüd on need saadaval lahustuvates pakendites, mis teeb kasutamise veelgi mugavamaks. Need töötavad suurepäraselt ka temperatuuril 40ºC, mis lubab rohkem energiat kokku hoida.

Kõigi meie nõudepesuvedelike, -pulbrite ja -tablettide  tõhususe aluseks on valem BIOQUEST FORMULA™ ning need sisaldavad looduslikest allikatest pärinevaid bioloogilisi toimaineid.

Need on tõhusad ""rohelised"" vahendid ohutumaks puhastamiseks.

Nõude maksimaalselt tõhusaks puhastamiseks eemaldavad roostevabast terasest hõõrumiskäsnad SCRUB BUDS toidujäätmed ja rasva nõudelt ilma neid kriimustamata. Käsnad on mitmekülgsed, vastupidavad ja taaskasutatavad ning nende abil saab ka ratastelt ja tööriistadelt nõge ning grilltarvetelt toidujäätmeid eemaldada.

Puhtamad nõud, vähem pisikuid.

 
Ajaxi viga

Serveriga ühenduse saamisel tekkis probleem. Kas teie võrguühendus katkes mingil põhjusel? Palun püüdke lehte uuesti laadida või korrake oma tegevust.

 
 

Küpsised Amway kodulehel

Kasutame küpsiseid statistilise analüüsi eesmärgil. Me kogume teavet selle kohta, kuidas Te meie veebilehte kasutate. Sellega soovime Teile tagada parima veebilehe kasutusmugavuse. Küpsised koguvad teavet nii, et nende abil ei ole võimalik otseselt kedagi tuvastada.
cookie

Vajalik

(Alati aktiveeritud)
Vajalikud küpsised võimaldavad põhifunktsionaalsustel, nagu turvalisus, võrguhaldamine ja ligipääsetavus toimida. Te saate need küpsised deaktiveerida, kui muudate oma baruseri seadistust, kuid see võib mõjutada veebilehe tööd.

Analüütilised

Antud küpsised on vajalikud selleks, et näha, kuidas kasutajad meie veebilehte kasutavad ning kuidas me saame veebilehte paremaks muuta.

Turundus

Me vajame neid küpsiseid, et muuta meie veebilehel olevad reklaamid Teile asjakohasemaks.