1 kust 1 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:
Klaasipuhastusvedelik L.O.C.™
 
Klaasipuhastusvedelik L.O.C.™
Katalooginumber: 117080| Suurus: 500 ml

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
1 kust 1 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:

AMWAY HOME™’i pinnapuhastus- ning eriotstarbeliste puhastusvahendite sarja kuuluvad meie tugevatoimeline L.O.C.™’i metallipuhastusvahend ja klaasipesuvahend SEE SPRAY™.

L.O.C.’i metallipuhastusvahend puhastab metalli ainulaadse topelttoime abil, mis eemaldab pottidelt ja pannidelt põletusjäljed, tahma ja kangekaelsed toidujäätmed. Vahend poleerib metalli – ning seda võib metalli esialgse sära ja läike taastamiseks kasutada vase, messingi ja roostevaba terase puhastamiseks.

See ei ole söövitav ega mürgine ja ei kahjusta käsi.

AMWAY klaasipesuvahend SEE SPRAY™ on vaht, mis ei jookse ega tilgu pinnalt maha ning on seega kulusäästlikum ja kestab kauem kui pihustatavad klaasipesuvedelikud. Ammoniaak läbistab rasva ja nõe ning vahend sisaldab spetsiaalset ainet, mis ei lase akendel, klaaspindadel ja peeglitel uduseks minna.

Klaasipesuvahendit SEE SPRAY võib ohutult kasutada klaasist- ja plastist pindade, kroomi ja portselani puhastamiseks, see ei jäta pinnale plekke ega puhastusjälgi, võimsat läbipaistvat sinist L.O.C.’i klaasipesuvahendit võib aga isegi televiisori ja arvuti ekraani puhastamiseks kasutada.

Meie eriotstarbelised kodumajapidamise puhastusvahendid on kontsentreeritud ja äärmiselt tõhusad.

 
Ajaxi viga

Serveriga ühenduse saamisel tekkis probleem. Kas teie võrguühendus katkes mingil põhjusel? Palun püüdke lehte uuesti laadida või korrake oma tegevust.

 
 

Küpsised Amway kodulehel

Kasutame küpsiseid statistilise analüüsi eesmärgil. Me kogume teavet selle kohta, kuidas Te meie veebilehte kasutate. Sellega soovime Teile tagada parima veebilehe kasutusmugavuse. Küpsised koguvad teavet nii, et nende abil ei ole võimalik otseselt kedagi tuvastada.
cookie

Vajalik

(Alati aktiveeritud)
Vajalikud küpsised võimaldavad põhifunktsionaalsustel, nagu turvalisus, võrguhaldamine ja ligipääsetavus toimida. Te saate need küpsised deaktiveerida, kui muudate oma baruseri seadistust, kuid see võib mõjutada veebilehe tööd.

Analüütilised

Antud küpsised on vajalikud selleks, et näha, kuidas kasutajad meie veebilehte kasutavad ning kuidas me saame veebilehte paremaks muuta.

Turundus

Me vajame neid küpsiseid, et muuta meie veebilehel olevad reklaamid Teile asjakohasemaks.