3 kust 3 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:
Vannitoa puhastusvedelik L.O.C.™
 
Vannitoa puhastusvedelik L.O.C.™
Katalooginumber: 117078| Suurus: 500 ml

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
Tualetipuhastusvahend L.O.C.™
 
Tualetipuhastusvahend L.O.C.™
Katalooginumber: 109864| Suurus: 750 ml

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
Köögi puhastusvedelik L.O.C.™
 
Köögi puhastusvedelik L.O.C.™
Katalooginumber: 117079| Suurus: 500 ml

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
3 kust 3 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:

AMWAY HOME™ valikus on kodu täiuslikuks puhastamiseks tõhusad puhastusvahendid nii vannitoale kui köögile. Valikusse kuuluvad vannitoa- ja dušipuhastusvahendid, tualetipuhastusvahendid ja L.O.C.™’i köögipuhastusvahend.

Vannitoapuhastusvahendid
L.O.C.’i vannitoapuhastusvahend eemaldab õrnalt ilma, et oleks vaja jõudu kasutada, pinda kriimustamata raskestieemaldatavad veeplekid ja katlakivi. Vahend teeb teie vannitoa hügieeniliselt puhtaks ja säravaks – ilma pindasid hõõrumata!

AMWAY püstolkäepidemega pihustuspudeli abil pinnalekantavat vannitoapuhastusvahendit on lihtne maha loputada ning pind jääb kuivamisjälgedeta.

L.O.C.’i igapäevaseks kasutamiseks mõeldud dušipuhastusvahendi kasutamine ei saaks lihtsam olla. Pihustage vahend lihtsalt pinnale, jätke seisma ja laske sellel loomulikul viisil kuivada. Regulaarse kasutamise puhul hoiab vahend duširuumi säravalt puhtana ning aitab mustuse ja katlakivi kogunemist vältida.

Köögipuhastusvahendid
Võimsa rasva ja nõge läbiva toimega L.O.C.’i köögipuhastusvahend eemaldab pisikud ning jätab teie köögi hügieeniliselt puhtaks ja värskelt lõhnavaks.

See desodoreerib ja värskendab köögipinnad, sisaldab looduslikke koostisaineid ning ei sisalda fosfaate, tugevaid happeid/leeliseid ega klooripõhist valgendit.

Meie vannitoa- ja köögipuhastusvahendite tõhususe aluseks on valem BIOQUEST FORMULA™ ning need sisaldavad looduslikest allikatest pärinevaid bioloogilisi toimaineid.

Need on tõhusad ""rohelised"" vahendid ohutumaks puhastamiseks.

 
Ajaxi viga

Serveriga ühenduse saamisel tekkis probleem. Kas teie võrguühendus katkes mingil põhjusel? Palun püüdke lehte uuesti laadida või korrake oma tegevust.

 
 

Küpsised Amway kodulehel

Kasutame küpsiseid statistilise analüüsi eesmärgil. Me kogume teavet selle kohta, kuidas Te meie veebilehte kasutate. Sellega soovime Teile tagada parima veebilehe kasutusmugavuse. Küpsised koguvad teavet nii, et nende abil ei ole võimalik otseselt kedagi tuvastada.
cookie

Vajalik

(Alati aktiveeritud)
Vajalikud küpsised võimaldavad põhifunktsionaalsustel, nagu turvalisus, võrguhaldamine ja ligipääsetavus toimida. Te saate need küpsised deaktiveerida, kui muudate oma baruseri seadistust, kuid see võib mõjutada veebilehe tööd.

Analüütilised

Antud küpsised on vajalikud selleks, et näha, kuidas kasutajad meie veebilehte kasutavad ning kuidas me saame veebilehte paremaks muuta.

Turundus

Me vajame neid küpsiseid, et muuta meie veebilehel olevad reklaamid Teile asjakohasemaks.