2 kust 2 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:
Universaalne puhastusvedelik L.O.C.™
 
Universaalne puhastusvedelik L.O.C.™
Katalooginumber: 0001| Suurus: 1 l

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
Puhastuslapid L.O.C.™
 
Puhastuslapid L.O.C.™
Katalooginumber: 110485| Suurus: 96 tk.

Vead kinnitataval vormil

Kogus:  
Lisage ostukorvi
 
2 kust 2 artiklid

Form validation errors

Sorteerige vastavalt:
Ülevaade:

Meie mitmeotstarbelised puhastusvahendid on loodud kõigi koduste puhastustöödega ilma vaevata toime tulema.

Liquid Organic Cleaner (L.O.C.™) toodi turule aastal 1959 ning see on täna endiselt maailmas enimmüüdud toode. See on valmistatud looduslikku päritolu koostisainetest igapäevaseks pindade puhastamiseks ning on isegi tõhus kätepuhastusvahend. Vahend jätab maha laitmatu hõõrumisjälgedeta sära ning sobib ka põrandapindadel kasutamiseks.

Kui vesi pinda ei kahjusta, teeb mitmeotstarbeline puhastusvahend L.O.C. selle puhtaks!

L.O.C. Soft Cleanser sobib ideaalselt roostevaba terase, alumiiniumi, kroomi, klaasi ja plastiku õrnaks, ent tõhusaks puhastamiseks. Vahend teeb pinna ilma seda kriimustamata puhtaks ja lööb läikima.

L.O.C.’i rätid sobivad suurepäraselt kasutamiseks ka väljaspool kodu. Need on kaasaskandmiseks sobivas mõõdus, L.O.C.’i mitmeotstarbelise puhastusvahendiga immutatud ning sobivad hästi raskestieemaldatavate plekkide puhastamiseks enamikelt pindadelt, k.a. riietelt.

L.O.C.’i puhastuslappe saab kasutada köögis, vannitoas, klaaspindade ja duširuumi puhastamiseks. Need on hästiimavad ja kergestikasutatavad – lisage vaid vett ja puhastusainet ning olete valmis kõiki koduseid puhastustöid tegema.

Ning kui soovite maksimaalselt tõhusat mitmeotstarbelist kodumajapidamise puhastusvahendit, proovige pihustatavat kontsentraati ZOOM™. Väga tõhusat kontsentreeritud vahendit saab lahjendata vastavalt sellele, kui tugeva mustusega tegemist on. Pihustatavat puhastusvahendit ZOOM saab kasutada grillide ja aiamööbli puhastamiseks ning see eemaldab isegi tõrva- ja õliplekid.

 
Ajaxi viga

Serveriga ühenduse saamisel tekkis probleem. Kas teie võrguühendus katkes mingil põhjusel? Palun püüdke lehte uuesti laadida või korrake oma tegevust.

 
 
cookie
cookie