Tänu Amwayle ei ole Te oma äris kunagi üksi. Lisaks Teie soovitaja toetusele pakub Amway Teile professionaalset väljaõpet, marketingialaseid materjale ja abi klientide teenindamisel.

Peale selle on kõigil meie toodetel Amway rahulolugarantii. Kui Teie või Teie klient ei jää mõne tootega täielikult rahule, võite selle lihtsalt tagastada ja meie omaltpoolt tagastame Teile Teie raha. Küsimusi esitamata.

Amway sõltumatu ettevõtja staatust omandades liitute rohkem kui 3 miljoni enam kui 80 riigis tegutsevast sõltumatust ettevõtjast koosneva seltsinguga.

Te liitute Amway ettevõtjate lokaalsete ühenduste kollektiiviga, kes hakkavad Teid toetama, motiveerima ja Teid äripartnerite grupi osana konsulteerima. Selle kollektiivi oluliseks osaks on Teie soovitaja, kes hakkab Teid Teie Amway-äri alustamisel aitama ja püsib Teid aidates ja õpetades pidevalt Teie kõrval.
 

Te tegelete oma äriga, kuid seda mitte kunagi üksinda.

Amwayga käsikäes realiseerite kõik püstitatud eesmärgid!

Klienditeenindus: kui Teil on küsimusi registreerumise, lepingu uuendamise, äri või toodete kohta, on klienditeenindusosakonna töötajad alati meelsasti nõus Teid aitama.

Marketing: toetame Teie müügitööd ja äriarendust DVDdel, saitidel, ajakirjades ja brošüürides kättesaadavate marketingimaterjalidega.

Tellimuste haldamine: Teie tegelete toodete käibe loomisega, meie kõige muuga – töötleme Teie Klientide tellimused, haldame nende arveid ja tarnime tooted Klientidele.

Koolitus: tasuta online-koolitused ja instruktorite juhitud online-kursused – need on meie võimalused jagada Teiega oma asjatundlikke teadmisi, et Teie omakorda saaksite arendada oma sõltumatut ja edukat äri.
 

Teie püstitate eesmärgid. Teie määrate tempo. Meie oleme selleks, et aidata Teil edu saavutada

Vaatamata sellele, kas edu tähendab Teie jaoks lisasissetulekut, eneserealiseerimise võimalust, Teie lähedastele parima elukvaliteedi kindlustamist või veel midagi muud – Teie sihtide saavutamine sõltub ainult Teist endast.

See on Teie äri ja Te kontrollite seda ise

Te saate oma äri ise juhtida, jälgida müügitaset, tellida tooteid ja koostöölepingut uuendada Amway spetsialiseerunud ärijuhtimiskeskuses Amway online.