Amway usub, et raske töö väärib tunnustust.

Amway-ettevõtja äriplaan annab Teile preemiat Teie poolt tekitatud käibelt – müüdud toodetelt ja Teie soovitatud Amway-ettevõtjate poolt tekitatud käibelt. Sissetulek saadakse:

  • Toodete jaemüügi marginaalilt.
  • Igakuiselt preemialt, mis on olenevalt produktiivsusest ja käibest 3-21 protsendi piires.
  • Igakuistest ja aastapreemiatest liidritele ning sularahapreemiatest ja Teie soovitatud grupi müügitasemest sõltuvatest muudest motiveerivatest preemiatest. 
     

Lihtsad sammud Teie eduni

1. samm: Teadmised. Ainus viis toodete toime mõistmiseks ja tundmaõppimiseks on nende kasutamine. Teadmised toodete toimest on äärmiselt olulised, et esitleda neid praktiliste lahendustena oma klientidele.

2. samm: Jaemüük. Koos toodetega seotud teadmiste avardumisega avastate enda ümber inimesi, kes hakkavad Teie Amway-äri kaudu pakutavast puudust tundma. Jaemüük on Teie lihtsaim viis Amway-äri kaudu raha teenida.

3. samm: Soovitamine. Mõnedele Teie sõpradele on Amway tooted just see lahendus, mida nad on ammu otsinud. Teistele võivad huvi pakkuda Amway-äri pakutavad võimalused. Neid soovitades saate nende loodud käibe pealt premeeritud. See on väga lihtne. Registreeruge Amway sõltumatuks ettevõtjaks juba täna.

Jak działa Amway?