ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials

ARTISTRY™ essentials hõlmab tõhusatoimelisi hooldustooteid normaalsele, kuivale, tundlikule, segatüüpi ja rasvasele nahale. Olenevalt Sinu naha konkreetsetest vajadustest võib niisutavaid ja tasakaalustavaid essentials-sarja kosmeetikatooteid omavahel kombineerida, et saavutada maksimaalselt tõhus toime. Järgides kolme essentials-süsteemi sammu – puhastamist, toniseerimist ja niisutamist, varustad oma nahka vaid paarikümne minutiga patenteeritud hüdrolipiidses koostises sisalduvate toitainetega. Nende toime tulemusi tunned ja näed lühikese aja möödudes.

image/png;;;Natural beauty in three simple steps.png

Kolm lihtsat sammu loomuliku ilu heaks

Igapäevane hooldus, mis võtab arvesse igat tüüpi naha individuaalseid vajadusi – ARTISTRY™ essentials on tasakaal parimate looduslike koostisosade ja eesrindlike teadussaavutuste vahel. Niisutavad ja tasakaalustavad tooted täiendavad üksteise toimet, seega võib neid kasutada koos, olenevalt Sinu naha konkreetsetest vajadustest. Puhastusvahendid, toonikud, kreemid – kolm lihtsat sammu, tänu millele saab Sinu nahk vajalike toitainete laengu vaid paarikümne minutiga.

Proovi meie tooteid, mis sisaldavad ainulaadseid puhastatud taimseid koostisosi ja erakordset, Ameerika Ühendriikides patenteeritud hüdrolipiidset põhiainet (HLM). See looduslike koostisosade tõhus ühendus garanteerib nähtavad ja tuntavad tulemused. Normaalne, kuiv, tundlik, segatüüpi ja rasvane nahk omandab kaunima välimuse, on sile ja elastne.

Teaduse ühendamine igapäevase lihtsusega.

image/png;;;Essential science for stunning results.png

Teaduslik olemus, erakordsed tulemused

ARTISTRY™ essentials tootesari sisaldab ainulaadseid ja tõhusatoimelisi koostisosi, mh hüdrolipiidset põhiainet (HLM), mis töötati välja koostöös maineka Šveitsi ravimifirmaga, ning Nourish-3 kompleksi. ARTISTRY™ essentials ühendab teaduse ja igapäevase lihtsuse. Tõhusad toimeained on saadud taimedes leiduvatest fütokemikaalidest. Need koostisained lisavad niiskust ja lipiide, mis taastavad naha noorusliku sära. Toodete toime tulemused on kohe näha ning need püsivad kaua. Enamik koostisosi pärineb NUTRILITE’i* sertifitseeritud mahefarmides kasvatatud taimedest, mis tagab nende hea kvaliteedi. Tänu looduse ja teaduse ühendamisele taastavad ja värskendavad need tooted Sinu nahka.

* Sertifitseerimist teostavad ametlikud sertifitseerimisasutused vastavalt selle riigi seadusandlusele.