ARTISTRY Intensive

ARTISTRY™ Intensive sari on alternatiiv nahaarstikabinettidele, pakkudes koduseks kasutamiseks kohandatud vahendeid. Konkreetsete naha vananemisilmingute kõrvaldamiseks mõeldud spetsiaalsed ravihooldusvahendid sisaldavad ensüümide ja looduslike ekstraktide segu, mis aitavad nahka siluda ja taastada ning võimaldavad saavutada silmaga nähtavaid tulemusi.

image/png;;;Targeted to produce results.png

Nähtavad hooldustulemused

Intensive sarja toodete idee sai inspiratsiooni luksuslikes nahakliinikutes tehtavatest protseduuridest. See on tõeline alternatiiv nahakabinettides läbiviidavatele protseduuridele. Mugavad, koduseks kasutamiseks ette nähtud ravihooldustooted lahendavad küpse naha konkreetseid probleeme. Ainulaadne intensiivselt hooldav taastav nahakoorija toimib naha loomuliku pH piires, tugevdades ja uuendades nahka ainult kaheksa minutiga. Ensüümide ja looduslike taimeekstraktide segu koorib naha pealmisi kihte, säilitades naha loomuliku niiskustõkke. Koorija muudab naha pringimaks ja kiirgavamaks, ühtlustab selle jumet ning parandab läbipaistvust, vähendades ühtlasi kortsukeste nähtavust. Intensive tootesari annab nähtavaid noorenemistulemusi.

Värskem, siledam ja pehmem nahk – see on intensiivhoolduse teene!

image/png;;;Clinical research, dermatologist results.png

Kliinilised katsed, dermatoloogilised tulemused

ARTISTRY™ Intensive sari võimaldab saavutada nahaarstikabinetis saadud tulemustele lähedasi tulemusi, sest see on välja töötatud meie teadlaste läbi viidud teadusuuringute põhjal. Selle sarja toodete koostises on ainulaadsed seentest saadud proteolüütilised ensüümid, seemneõlid ja liposoomid. Kõik valmistised on läbinud põhjalikud kliinilised katsed. ARTISTRY™ margitooteid kasutades võid olla kindel, et tulemuseks on silmaga nähtav vananemisilmingute vähenemine ja kaunilt uuenenud noorem nahk.

image/jpeg;;;latest_product.jpg

Uusim toode

Intensive sarja uusim toode on kortsudevastane pinguldav seerum. Valmistis sisaldab retinooli ja kollageeni tootmist stimuleerivaid koostisosi. Seerum on tõhusa, kuid ühtlasi nahale leebe toimega. Mõeldud kasutamiseks öösel. Toode parandab naha elastsustaset, vähendab kortsukeste nähtavust ning annab nahale kiirgava väljanägemise. Seerum taastab naha loomulikku vastupanuvõimet. Kliinilistes tingimustes katsetatud. Tänu ainulaadsele Targeting Complex’ile uuendab see nahka nendes kohtades, kus see on kõige vajalikum.

image/png;;;artistry_intensive_skincare_small_picture.png

14-päevane nahka taastav programm ARTISTRY™ INTENSIVE

Professionaalsed tulemused ainult kahenädalase kasutamise järel! Intensiivkuur tagab 7 taastumise taset ja 7 positiivset muutust juba pärast 14 õhtul kasutamist.

Preparaadi mõjul nahk taastub ja sileneb.

Saa rohkem teada >>>