ARTISTRY Kolor

ARTISTRY™ Värv

Erakordselt tõhusad koostisained koos teadmistega nahahoolduse alal muudavad ARTISTRY™ värvikosmeetikatooted tarvilikuks iga naise kosmeetikakotis. Tänu laialdastele teadmistele kogu maailma naiste nahatüüpide kohta ning maailma trendide ja moemaailma uudistoodete analüüsile oleme loonud ARTISTRY™ värvikosmeetika.

image/jpeg;;;Colors that beautify.jpg

Värvid, mis muudavad Su veel kaunimaks

ARTISTRY™ värvikosmeetika hõlmab kvaliteetseid jumestustooteid, mis on välja töötatud patenteeritud tehnoloogiate põhjal ning sisaldavad luksuslikke koostisaineid, mis kaitsevad nahka ja rõhutavad Sinu loomulikku ilu. Need on mõeldud naistele, kelle jaoks ilu tähendab ka tervet ja hoolitsetud näonahka. ARTISTRY™ värvikosmeetika kujutab endast kaasaegseid lahendusi, mille abil on võimalik hõlpsasti teha nii õhtu-, äri-, päeva- kui ka klassikalist jumestust. Toonid on õrnad ja neutraalsed või julged ja pilkupüüdvad. Puudrid on sametise konsistentsiga, huulepulgad aga kreemjad ja kaunites külluslikes värvitoonides. Tänu meie teadmistele nahatüüpide ja -toonide alal võimaldavad ARTISTRY™ värvikosmeetikatooted teha Sul täiuslikku jumestust sõltumata sellest, kes Sa oled ja kus Sa elad. ARTISTRY™ värvikosmeetikat on kerge peale kanda, selle koostisosad on kvaliteetsed ning värvivalik lai.

ARTISTRY™ värvikosmeetika on looduse ja teaduse ühendus. Selle sarja jumestuskreemid sisaldavad hooldavate omadustega taimeekstrakte. Iga poole aasta tagant tuuakse turule piiratud koguses värvikollektsioon, mis koosneb erakordsetest jumestustoodetest hooaja trenditoonides. Värvikollektsioon kätkeb endas ainulaadsetes pakendites uudistooteid, mis on välja töötatud uusimate suundumuste kohaselt. Iga ARTISTRY™ värvikollektsiooni on loonud maailmas tunnustatud jumestuskunstnik uusimaid trende ja moetoone silmas pidades.

Värske pilk

image/png;;;the science of beautiful color.png

Värviteadus

Nagu nahahooldustooted, on ka ARTISTRY™ värvikosmeetika välja töötanud teadlased kogu maailmast. Hüdrolipiidne koostis (HLM) ja Ideal Shade tehnoloogia sisaldavad hoolduskomplekse, mis annavad värvikosmeetikale mitte ainult kaunistavad, vaid ka nahka kaitsvad ja taastavad omadused. Finishing Complex on mikropuudrite ja täiustatud pindmiste koostisainete innovaatiline ühendus, mille tõhusat toimet on kinnitanud kliinilised uuringud. Tänu meie jumestuskosmeetikatoodetele saad rõhutada oma ilu ja hoolitseda ühtlasi oma naha eest.

image/jpeg;;;brand_page_mascara.jpg

Paksud disainerripsmed

Uus ARTISTRY SIGNATURE EYESvolüümi andev ripsmetušš HETKEGA INTENSIIVSEKS

ARTISTRYTM esimene ülemaailmne volüümi lisav ripsmetušš

Muuda oma silmad silmatorkavaks, dramaatiliseks, rikkalikult volüümikaks!

Tušš lisab kuni 600% volüümi ning annab sulle tihedaimad ülidramaatilised ripsmed.

Ripsmetušši koostis: revolutsiooniline tihendava toimega polümeere ja rikkalikke pigmente sisaldavFullFX koostis, mis võimendab ripsmeid hetkega, muutes silmad intensiivseks ja dramaatiliseks.

Ripsmetušši hari: eksklusiivne hari MagnaBoost on välja töötatud nii, et see haarab kaasa ja kannab ripsmetele iga ripsmekarva dramaatiliseks suurendamiseks ja volüümikamaks muutmiseks optimaalse koguse värvi.

Müügil on must värv.

Soovitus: Dramaatilise efekti suurendamiseks rõhuta silmi musta või tumepruuni värvi ARTISTRY SIGNATURE EYESTM automaatse vedela kontuurpliiatsiga.

image/jpeg;;;brand_page_eyeliner.jpg

Täiuslik täpsus.

Piiritle silmad ülima täpsusega.

Uued ARTISTRY SIGNATURE EYES™automaatsed vedelad kontuurpliiatsid

Läbipaistmatu koostis tagab intensiivse, rikkaliku, nahale libiseva värvi, mis rõhutab ja piiritleb silmad hetkega ning loob peene või julge, loomuliku või dramaatilise stiili.

Automaatne otsast aheneva vildist otsaga aplikaatoriga pliiats kannab alati nahale täpselt õige koguse vedelikku, mis tagab ühtlase ning täpse joone.

Intensiivne rikkalik värv loob peene või julge, loomuliku või dramaatilisejumestuse, toob silmad hetkega välja ning mitmesugused erinevad efektid on lihtsasti saavutatavad.

Värv ei lähe laiali, on veekindel ning püsib terve päeva.

Müügil kaks tooni: must ja pruun.