Kollektsioon ARTISTRY™ Creme LuXury

 • Kollektsioon ARTISTRY™ Creme LuXury
 • Arenenud tehnoloogia ja koostisained
 • ARTISTRY™ Creme LuXury
 • ARTISTRY™ Creme LuXury Eye

Kollektsioon ARTISTRY™ Creme LuXury

Muundumise luksus

Kollektsioon ARTISTRY™ Creme LuXury on mõeldud naistele, kes soovivad nautida nii uusi teadussaavutusi kui ka maksimaalset luksust. Kollektsioon koosneb kahest suurepärasest tootest: niisutavast näokreemist Creme LuXury ja silmaümbrust 360°parandavast silmakreemist Creme LuXury Eye.

Creme LuXury kollektsiooni noorendav jõud on käega katsutav ning aitab nahal kuni 15 aastat nooremana toimida. Kreem võitleb nahal ilmnevate silmnähtavate vanaemise toimete vastu ja aitab võita lahingu teie naha noorusliku ilu taastamiseks. Nautige kollektsiooni ARTISTRY™ Creme LuXury abil taastunud elastsust, suuremat vastupanuvõimet ja peente kortsukeste dramaatilist vähenemist. Tundke rõõmu kuni 15 aastat nooremana toimivast nahast – te näete ja tunnete, et nahk on elavam ja noorem.

Arenenud tehnoloogia ja koostisained

Ilu teadus

Meie teadlased avastasid siledama, noorema välimusega naha saladuse otsingutel kardiolipiidi. See on meie ainulaadse CellEffect tehnoloogia võtmekoostisaine ja ARTISTRY™ Creme LuXury kollektsiooni toodete uskumatult tõhusa toimimise alus.

Kardiolipiid stimuleerib naharakkude sisest energiat, aidates taastada “elu energiat” – ergast noorust ja tervist, mis aja jooksul vähenevad. Nimetatud kontseptsioon pärineb tuhandete aastate tagusest idamaade meditsiinist ja oli hiljuti nahahoolduse teaduses toimunud murrangu inspiratsiooniks. Meie teadlased avastasid, et rakud vajavad sarnaselt kõigi teiste elusolenditega tõhusaks toimimiseks energiat. Keha vananedes aga rakkude energiavoog väheneb. Kardiolipiid laeb nahale kandmisel naharakud uue energiaga, tagades naha nooruslikkuse.

Murrangulise valemi loomiseks segati kardiolipiid kollektsiooni ARTISTRY™ Creme LuXury valmistamiseks ja parima vananemisvastase kogemuse andmiseks kolme teise võtmekoostisainega – liposoomid Roxisome, spinatiekstrakt NUTRILITE™ ja L-karnosiin NUTRILITE. 

Kliiniliste katsete abil on tõestatud, et mõlemad kollektsiooni ARTISTRY™ Creme LuXury tooted aitavad nahal kuni 15 aastat nooremana toimida.

ARTISTRY™ Creme LuXury

Creme LuXury on luksuslik, õhuline, erakordselt hästi toimiv ja häid tulemusi andev näokreem, mis niisutab nahka ning muudab selle ülimalt pringiks, pehmeks ja siledaks. Kliinilised katsed on tõestanud, et kreem aitab nahal kuni 15 aastat nooremana toimida.

Kreemi rikkalik ent kerge koostis võimaldab seda mugavalt koos kosmeetika ja muude toodetega kasutada ning see ei jäta nahale rasuseid jääke. Kreem on toodetud 87-etapilise mikrotekstuurimisprotsessi abil,mille tulemusel lõime luksusliku kreemi, mis koosneb üliväikestest osakestest.

Lillede sümfooniana kirjeldatav eksklusiivne lõhn tagab kreemi lõhna ja tekstuuri vahelise harmoonilise resonantsi.

Hämmastavate tulemuste saavutamine

Vaid 12-nädalase kreemi ARTISTRY™ Creme LuXury Facial kasutamise järel:

 • 98%-l oli nahk pehmem
 • 98% märkasid, et nahk on paremini niisutatud
 • 97% tundsid, et toode oli nende ainulaadse nahatüübi jaoks õige
 • 93%-l oli nahk siledam.

Kasutage kreemi ARTISTRY™ Creme LuXury Facial kaks korda päevas (hommikuti ja õhtuti) peale naha oma praeguste nahahooldusvahenditega puhastamist ja toniseerimist. Seejärel laske kaasasolevale spaatlile hernetera suurune tilk kreemi ARTISTRY™ Creme LuXury Facial ning kandke kreem otsaesisele, põskedele, lõuale ja lõuaalusele. Masseerige kreem õrnalt ringikujuliste liigutustega näole ja kaelale, liikudes alt-üles ja keskelt väljapoole.

Samm 1
Samm 2
Samm 3
Samm 4

ARTISTRY™ Creme LuXury Eye

Crème LuXury Eye on kõrge kontsentratsiooniga ja arenenud vananemisvastane silmahoolduskreem, mis parandab silmi ümbritsevat piirkonda 360°.

Kreemil on luksuslik ja rikkalik tekstuur ja lõhnatu koostis, mis on loodud ainulaadse 87-etapilise mikrotekstuurimisprotsessi abil. Tulemuseks on ülimalt luksuslik kogemus, mis viib vananemisevastase ravi uuele tasemele.

Kreemi ARTISTRY Eye Creme võrdlus ja erinevused

Toode

Vananemise tunnused

Sihtrühm

Esimese kasutamise järel

Silmalaugudel kasutamine

Võtme-koostisained

Creme Luxury Eye

Kõik nii loomulikest kui välistest teguritest tingitud

Luksuslikku, arenenud ja innovaatilist vananemis-vastast koostist otsivad naised

Silmaümbrus on pehmem, siledam, erksam, niisutatud, värskendatud, pringim, näeb siledam ja noorem välja

Jah

Patenteeritud CellEffect tehnoloogia

TIME DEFIANCE Lifting Eye Crème

Süvenevad peened kortsukesed, tumedad rõngad, kuivus, kortsud, paistetus

Praktiline vananemis-vastaste nahahooldus-toodete kasutaja

Puuduvad

Ei

Derma I, II ja III

Essentials Replenishing Eye Creme

Paistetus, tumedad rõngad

Esmaste naha-hooldustoodete kasutaja, vähem vananemise tunnuseid

Puuduvad

Ei

NUTRILITE™ tsitruse bioflavanoidid, päevakübar, linaseemned, lagrits

Kliinilised katsed on tõestanud, et Creme LuXury Eye aitab nagu ka Creme LuXury nahal kuni 15 aastat nooremana toimida.

Tutvustame nahahoolduse järgmist sammu

ARTISTRY™ Creme LuXury Eye on välja töötatud spetsiaalselt teie silmi ümbritseva õrnema ja haprama naha hooldamiseks. Teie silmaümbruse naha prinkus, elastsus ja paindlikkus suurenevad ning silmad muutuvad vitaalsemateks ja erksamateks. Samal ajal vähendab ARTISTRY™ Creme LuXury Eye ka paistetust, tumedate rõngaste ilmnemist ja aitab väikseid kortsukesi ja kortse siluda.

Parima toime saavutamine

Silmakreemi ARTISTRY Creme LuXury Eye proovinud naised tundsid kohe selle toimet:

 • 90% tundsid, et nende silmade ümbrus oli niisutatud
 • 88% tundsid, et nende nahk muutus pehmemaks
 • 83% tundsid, et silmaümbruse nahk oli juba esimese kasutamise järel siledam

Vaid 12-nädalase kreemi Creme LuXury Eye kasutamise järel:

 • 100%-l oli silmaümbruse nahk siledam
 • 98%-l nägi silmaümbruse nahk pringim välja
 • 97%-l oli vähem väikseid kortsukesi
 • 94% tundsid, et nende nahk on pehmem
 • 89% nõustusid väitega, et nende silmade ümbrus näeb tervem välja
 • 87%-l olid tumedad rõngad vähenenud
Enne: Pärast:

 

Kandke kreem ARTISTRY™ Creme LuXury Eye nimetissõrme abil kogu silmi ümbritsevale piirkonnale. Kandke kreem õrnalt patsutades silma lähiümbrusest väljapoole liikudes silmi ümbritsevale piirkonnale.

“Olen juba aastaid silmaümbruse õrna nahka kaitsvaid hooldustooteid kasutanud, aga ARTISTRY Creme LuXury Eye on lihtsalt uskumatu. Mu silmad on palju säravamad ja silmameik jääb veelgi paremini peale. Võin ausalt öelda, et mu silmad paistavad aastaid nooremad välja!”

Michelle D’Allaird, ARTISTRY naha tervise alane vanemkoolitaja


 

“Niisutava näokreemi ARTISTRY™ Crème LuXury pakend on sama luksuslik kui selle toime. ARTISTRY tootemargi eesmärgiks on pakkuda igale naisele veidi luksust ja ma usun, et olen selle eesmärgi saavutanud.”

Olivier Van Doorne, maailmakuulus loovdirektor