UUS! bodykey™ kiirtoidud – aitavad sul kaalus alla võtta

Avasta bodykey kiirtoitude abil uus maitsev viis portsjonite suuruse ja manustatava kalorikoguse kontrolli all hoidmiseks. Vali laia valiku sinu vajadustele vastamiseks välja töötatud toodete hulgast.

image/jpeg;;;circles_EST.jpg

Kuidas see toimib?


Teades, et me kõik oleme erinevad ning meil on erilised vajadused, töötas Amway kõigile bodykey kiirtoitudele välja kolm varianti – vähendatud süsivesikute sisaldusega, vähendatud rasvasisaldusega ja tasakaalustatud – ning värvikoodid aitavad sul õige valiku teha.

Maitsvate kiirtoitude nautimiseks pead vaid otsustama, missugune variant sulle kõige paremini sobib. Kas pead vähem rasvu tarbima? Vali vähendatud rasvasisaldusega tooted. Kui arvad, et tarbid liiga palju süsivesikuid, võid katsetada vähendatud süsivesikute sisaldusega tooteid. Ja kui tunned, et pead mõlema tarbimist vähendama, peaks sinu valikuks olema tasakaalustatud kiirtoidud.

Kui oled otsustanud, missugune variant sulle kõige paremini sobib, asenda lihtsalt üks toidukord päevas bodykey kiirtoiduga. See aitab sul aega säästa ja annab sulle söödava toidu kvaliteedi ja koguse üle kontrolli. Kombineeri üks mugav kiirtoit päevas kahe tavalise einega ja saad mitmekesise igapäevase dieedi.

Head isu!

bodykey sarja kuuluvad ahvatlevate maitsetega kiirsupid, kokteilid ja einebatoonid, mis varustavad sind vajalike põhitoitainetega ja pakuvad nautimiseks mitmekesise valiku eineid. Valida saab järgmiste suurepäraste maitsete vahel:  kokteilid - šokolaadi ja vanilje; batoonid - punase marja ja šokolaadi.


 

 

Kokteilid

 

Batoonid

 


image/jpeg;;;tea.jpg

Kasulik lonks.

Samuti on mõistlik püüda kõiki toite aeglasemalt süüa – parema seedimise tagamiseks - ja piisava vedelikukoguse manustamise tagamiseks palju vett juua, mis on oluline kõigi organismi mehhanismide jaoks, eriti dieedi pidamise ajal.

Ka siin saab bodykey abiks olla. Uus bodykey tee on iga kaalulangetusprotsessi ajal optimaalseks kaaslaseks ja veele maitsvaks alternatiiviks.

image/jpeg;;;carbs.jpg

Teeme elu veelgi lihtsamaks!

Amway on välja töötanud ka kaks toidulisandit, mis vähendavad sinu poolt tarbitavate kalorite hulka: Natural Carb Reducer, mis vähendab tavapärase 600-kalorilise eine puhul süsivesikute imendumist kuni 2/3 võrra, ja Natural Fat Reducer, mis blokeerib kuni 27 % toidus sisalduvatest rasvadest.

image/jpeg;;;additional.jpg

Täiendav tugi


NUTRILITE'i poolt laias valikus pakutavad looduslikest allikatest pärinevad toidulisandid aitavad lisaks sinu toidulaualt puudujäävate toitainetega varustamisele ka sinu energiataset tõsta, toetavad seedimist ja hoiavad sind dieedi pidamise ja sportimise ajal heas vormis.

Ohjeldage oma isu NUTRILITE™ Appetite Controlleriga!

NUTRILITE™ Appetite Controller võib aidata teil saavutada kontrolli kaalualandamise üle ja võidelda ülesöömise tungiga. Toote tarbimisel imab Appetite Controller endasse vett ja muutub seejärel geeliks, mis täidab osaliselt kõhu. See tekitab teis täiskõhutunde ja aitab kontrollida portsjoni suurust. Toote saladus peitub selle looduslikus koostisosas glükomannaanis, mis on Rivieri titaanjuurest eraldatud looduslik kiudaine. Appetite Controller sobib kokku kõikide dieetidega ja seda soovitatakse eriti neile, kes järgivad NUTRILITE™ bodykey toitumisprogrammi. Sõltuvalt teie toitumiskavast kombineerige seda toodetega Natural Fat Reducer või Natural Carb Reducer.

 

Edu

Sinu kaalulangetusteekond on isiklik ja ainult sina ise tead, mida sihtkaalu saavutamine sinu jaoks tähendab. Selleks võib olla võimalus teatud riietesse mahtuda või uuele töökohale kandideerimiseks piisavalt enesekindlust saada. bodykey ei defineeri edu vaid kaotatud kilode kaudu, edu on ka parem enesetunne ja rahulolu oma kehaga.