Tutvu AMWAY köitva naiste ja meeste parfüümide kollektsiooniga ning leia endale täiuslikult sobiv parfüüm! 
PARFÜÜMID NAISTELE

Romantiline, elegantne, intensiivne või värske. AMWAY naiste parfüümide kollektsiooni kuuluvad iga isiksuse, meeleolu ja stiiliga sobivad parfüümid: lõhnaõlid, tualettveed ja deodorandid. Parfüümipered ANTICPATE™, ANCESTRY™ ja WISTFUL™ hõlmavad lummavas valikus lõhnu naiselikust, tsitruselisest ja magusast kirgliku, sensuaalse ja müstiliseni.   

 

 

 

 

Kiire ülevaade

ROMANTILISE NAISELIKKUSE HING

 
Õrn ja sensuaalne alpikanni kontseptsioon, litš köidab meeli ja lisab sulle pehmust. Parfüüm võrgutab maikellukese ja ilang-ilangi seguga, parfüümi südames on aga meelitav ambra ja puuderjas muskus. See on naiselikkuse hing, vastupandamatu, pehme, lillehõnguline romantika.

 

 

Kiire ülevaade

KIRGLIKU SENSUAALSUSE HING

 
Rõhuta oma hinge kirglikku poolt idamaise ja rikkaliku buketiga, mille kirglikeks elementideks on põldmari ja karge valge freesia. Eksootilise araabia jasmiini ja orhidee varjundid õrritavad ja võrgutavad ning hüpnotiseerivad sandlipuu ja patšuli nüanssidega segunedes sinu kire keeli puudutavad meeled. Sind ümbritseb sooja ja rikkaliku sensuaalsuse pilv.

 

 

Kiire ülevaade

KLASSIKALINE ELEGANTNE STIIL

 
Mustsõstar, sidrun ja bergamott loovad harmoonilise struktuuri, millele lisanduvad ajatut sensuaalsust lisavad egiptuse jasmiini ja maikellukese noodid. Parfüümi südames loovad killuke valget muskust ja ambrat viimaks tõelise elegantsuse hinguse, mis on ühtaegu vastupandamatu ja väljapeetud. Peenetundeline, läbi aegade kestma jääv stiil.

 

 

Kiire ülevaade

PEENETUNDELINE VIHJATUD ELEGANTSUS

 
Värske lillebuketi noot ja seda embavad peenetundelised meretuule akordid kohtuvad kui pehme Isle de la Cité saare kallast paitav tuul ning vabastavad su meeled. Ööjasmiini nootidega segunev virsik, tokkroosi ja puuderja valge muskuse peen graatsia meenutavad üle Pont Neufi silla jalutades müstilise elegantsuse hõngu. Sensuaalsusest ja kergusest kantuna ümbritseb sind peenetundelise elegantsuse hõng. Kõrge kontsentratsiooniga: kauakestev sensuaalsus sinu nahale.

Kiire ülevaade

SÄRAV JA VÄRSKENDAV HEAOLUTUNNE

 
Sidruni ja nektariini segu toob su meeltele sära ja puhast värskendust, seda täiendavad puuderjate muskuse nootidega freesia ja roosi bukett, mis juhivad su meeldiva hoolitsuse maailma. Katseta ülihead, trendikat E-vitamiini ja õli sisaldavat deodoranti, mis pehmendab ja kaitseb sinu nahka, ning lööb su üleni särama. Naudi värskendavat heaolutunnet ja sära parfüümiga WISTFUL AROMA.

 


 

PARFÜÜMID MEESTELE

Peen, sportlik või esmaklassiline: vali, missugune soovid täna olla! Meeste parfüümide sarjas OPPORTUNE™ on kasutatud mitmesuguseid koostisaineid ja noote, et saaksid vabalt valida sinu isiksusega suurepäraselt sobiva parfüümi.

 

 

 

Kiire ülevaade

KÕRGKLASS JA TUHAT TAHKU: SINU ELU!

 

Meie parfüümiloojad pehmendasid sichuani pipra ja mandariini tulisust jasmiini ja JUNGLE ESSENCERiga, et tasakaalustada parfüümi jahedat rõhku andev ning meeli segadusse viiv intensiivne seedri ja valgete puitude hõng. Kuuma ja külma duaalsus – esmaklassiline hoiak, millega seonduvad kultuur ja peenetundelisus – nii maskuliinne, nii mitmetahuline, nii kõrgeklassiline fougère.

* V. MANE FILS, Société anonyme kaubamärk

Kiire ülevaade

TEGUTSEMINE JA ENERGIA: SINU ELU!

 
Värskete tsitrusenootide plahvatus köidab meeli ja seguneb vürtsika musta pipra ja viirpuu elavdavate nootidega, mis annavad parfüümile energiat täis tuuma. Rosmariini tunnel viib su edasi ambrast ja seedripuust aluseni, mis lisab lõhnale moodsat maskuliinsust. Värskuse ja energia kompositsioon, mis annab sulle vaimustava kergustunde.
PARFÜÜMIDE KASUTAMINE

Parfüümi kasutatakse kaks kuni kolm korda päevas. Ühest pealekandmisest ei jätku kogu päevaks. Parfüümide stabiilsuse ja lõhna võimalikult kauaks nahale püsima jäämise tagamiseks kasutatakse fiksaatoreid.

Parfüüme võib kanda pulsikohtadele, randmete ja küünarnukkide sisekülgedele, põlveõnnaldesse, kaelale, kõrvalestade alla (mitte kõrvade taha).

Kui sinu nahk on parfüümi suhtes tundlik, piserda see taskurätile ning pista taskurätt taskusse või käekotti.

Ära hõõru naha sisse, see 'muljub' parfüümi ning parfüümi lõhn muutub. Piserda parfüüm nahale ja lase sellele loomulikul teel kuivada, ära puuduta lõhnastatud kohta.

Kanna erinevatel puhkudel ja meeleolude puhul erinevaid parfüüme. Kanna päeval üht ja õhtul teist parfüümi.

Hoia parfüüme suvel jaheda, värskendava süsti saamiseks külmikus. Hoia parfüüme alati jahedas ja kuivas kohas.

 


 

ABIMATERJALID

 

AMWAY Fragrances PPT-fail

 

 

 
.