iCook

iCook™

Roostevabast terasest nõudekomplekt iCook – see on midagi enamat kui kõrgekvaliteediliste pottide ja pannide komplekt. See on eelkõige hoolikalt projekteeritud süsteem, mis annab võimaluse valmistada tervislikku toitu. iCook – see on kõrgeima kvaliteediga toiduvalmistamisnõude komplekt. Iga selle süsteemi element projekteeriti täiendama teiste komponentide funktsioneerimist ja aitama Teil valmistada maitsvaid toite, mis säilitavad vähese koguse rasvaine kasutamisel oma toiteväärtuse.

image/png;;;1.png

Astmelise toiduvalmistamise mugavus

Astmelise toiduvalmistamise võimalus on suurepärane võimalus, mida pakub iCook nõudekomplekt. Väikest kastrulit suurema peale paigutades saab üheaegselt valmistada mitut rooga. Komplekti kuuluvad nõud on projekteeritud spetsiaalselt nii, et saavutada soojuse ühtlane jaotumine, mis on vajalik astmeliseks toiduvalmistamiseks. Astmeline toiduvalmistamine – see on ruumi, elektrienergia ja raha kokkuhoid. Tea peate toiduvalmistamise aja sünkroniseerima selliselt, et kõik toidud oleksid serveerimiseks valmis ühel ja samal ajal.

image/png;;;2.png

VITALOK™ – säilitage roogade maitse ja toiteväärtus

Nõudekomplekt iCook töötati välja selleks, et valmistada maitsvaid ja toitvaid roogasid ilma veeta, kasutades toiduvalmistamismeetodit VITALOK™. Tänu VITALOK meetodile säilitavad toidud loomuliku maitse ja aroomi, väärtuslikud toitained, aga ka kauni, loomuliku värvi ja konsistentsi. Tänu kaane ja iCook toidunõu vahele moodustuvale hüdrosulgurile valmivad liha, aed- ja puuviljad omas mahlas. Toidu kuumutamisel hakkavad toidu komponentides olevad naturaalsed mahlad aurustuma. Aur muutub veeks ja tekitab hüdrosulguri – toidu valmistamise ajal püsiva barjääri.

image/png;;;3.png

DURAMIC™ Kõrbemisvastase kattega pannid

iCook toiduvalmistamisnõude tugevdatud kõrbemisvastane kate on eriti vastupidav, võimaldades kerge vaevaga valmistada kõrgeima kvaliteediga roogasid. iCook pannid on ühed vastupidavamad ja töökindlamad kõrbemisvastase kattega pannid maailmas. Tugevdatud kolmekordne kõrbemisvastane kate DURAMIC on erakordselt kriimustuskindel, tänu millele Te võite kasutada isegi metallist köögiriistu. Karastatud klaasist kaaned taluvad kõrget temperatuuri ja takistavad toidu külgekleepumist. Tänu sellele saate toitu jälgida kaant eemaldamata, mis takistab temperatuuri alanemist nõu sees.

image/png;;;4.png

Kööginoad iCook

Kõik iCook komplekti noad on ergonoomiliste käepidemetega, nugade spetsiaalne raskuskese aga garanteerib ideaalse kaalubalansi ja tagab nugade kasutamisel maksimaalse kontrolli ja stabiilsuse.

iCook nugade terad on valmistatud täies ulatuses sepistatud terasest, samal ajal kui enamus nuge valmistatakse stantsitud terasest. Sepistatud terase kasutamine muudab noa raskemaks, balansseeritumaks ja vastupidavamaks. Ergonoomilised käepidemed garanteerivad noa kasutamisel ideaalse kaalubalansi.

image/jpeg;;;WOK_brand_page_picture.jpg

Tänu Wok-panni iCook kõrgele kvaliteedile hakkavad Teie valmistatud toidud silma paistma haruldase maitse ja aroomiga

Selleks, et kasutajad saaksid võimalikult mugavalt ja kerge vaevaga maitsvat, tervislikku ja täisväärtuslikku toitu valmistada, on see kõiki  soove rahuldav 7-kihiline pann valmistatud ülimalt vastupidavast roostevabast terasest. Seesmised külgmised kaldseinad lihtsustavad toidu valmistamise käigus selle segamist ja ümber pööramist, toidu valmistamise meetodi VITALOK™ kasutamine aga säilitab nii toidu loomuliku värvi, maitse kui ka tekstuuri. Sellele lisaks pakub  iCook Wok-pann traditsiooniliste toidu valmistamise meetodite käigus ka ohtralt eksperimenteerimisvõimalusi.

Komplekt sisaldab ka tasuta lisatarvikuid: aurutusresti, mida saate kasutada köögiviljade ja mereandide valmistamisel, ja lootoseõie resti, mis juba valmis road ülejäänud komponentide valmimiseni soojas hoiab.