DoubleX

NUTRILITE DOUBLE X™ & Daily

NUTRILITE™ Daily ja NUTRILITE™ DOUBLE X on tähelepanu väärivad valmistised, mis varustavad organismi oluliste vitamiinide ja mineraalainetega ning on tasakaalustatud toitumise alus. NUTRILITE™ margitoodete eesmärk on organismi loomuliku potentsiaali stimuleerimine.

image/png;;;Good nutrition makes the difference.png

Õige toitumine on väga tähtis

Kõik meie organismi tähtsad funktsioonid olenevad vitamiinide ja mineraalainete olemasolust, mis on tervisliku elustiili osa. Neid olulisi toitaineid leidub puu- ja juurviljades, seetõttu on mitmekesise toitu tarbimine parim viis varustada organismi sellele vajalike vitamiinide ja mineraalainete igapäevase annusega.

Kahjuks ei võimalda kaasaegne elustiil sageli tasakaalustatud menüüd kasutada. Põhjuseks on ajapuudus või lihtsalt toidukordade vahelejätmine. Värske toit asendatakse sageli pooltoodetega, ajapuudus aga viib toitainetevaese menüü kasutamiseni. Toidulisandid on kvaliteetsed toitainete allikad, aitavad toidusedelit tasakaalustada ning parandavad üldist terviseseisundit ja enesetunnet.

image/png;;;Which nutrients are important.png

Millised toitained on tähtsad?

Eluks vajalikud: vitamiinid

Vitamiinid on vajalikud meie organismi ainevahetusfunktsiooni jaoks – toitainete muundamine, vererakkude, hormoonide, geneetilise materjali ja keemiliste koostisosade loome närvisüsteemis. Keemiliste omaduste poolest jagatakse vitamiinid vees ja rasvades lahustuvateks. Veeslahustuvad vitamiinid on C-vitamiin ja kõik B-rühma vitamiinid. Rasvlahustuvad vitamiinid on A-, D-, E- ja K-vitamiin.

Tõhusad asjatundjad: mineraalained

Mineraalained on väga olulised kõigi organismi rakkude kasvu- ja taastumisprotsessi jaoks. Need on vajalikud närvisüsteemi korrapäraseks talitluseks. Kaltsium on luude ja hammaste ehitus- ja taastusmaterjal. Raud on vajalik hemoglobiini (punastes verelibledes leiduva valgu) korrapäraseks talitluseks. Magneesium osaleb enam kui 300 organismis toimuvas biokeemilises protsessis!

Looduslik kaitse: antioksüdandid

Vabad radikaalid võivad oksüdatsiooni kaudu põhjustada organismi DNA-rakkude hävimist, mis tekitab haigusi ja kiirendab vananemisprotsessi. Antioksüdandid kaitsevad organismi rakke, võideldes rakkudele kahjulike vabade radikaalidega. Tuntuimad antioksüdandid on C- ja E-vitamiin ning muud vitamiinilaadsed ained, nt karotenoidid (alfa- ja beetakaroteen), lükopeen, luteiin ja mikromineraalid (seleen).

Looduse ime: fütokomponendid

Taimedes leiduvaid toitaineid leidub ka puu- ja juurviljades. Üksikute fütokomponentide soodsaid omadusi on määratletud, kirjeldatud ja uuritud alles hiljuti. Üle kogu maailma tehtud uuringud on näidanud, et fütokomponentide poolest rikas menüü võib avaldada soodsat mõju optimaalsele terviseseisundile.

Fütokomponendid on taimedes leiduvad looduslikud kemikaalid, mis kaitsevad organismi looduslikul moel ja optimeerivad olulisemate vitamiinide toimet.

image/png;;;Multivitamins for multiple needs all year around.png

Multivitamiinid – vastavalt Sinu vajadustele aastaringselt

Viis portsjonit puu- ja juurvilju päevas – see on olulisim reegel. Vastav kogus vitamiine ja mineraale toetab tõhusalt immuunsüsteemi, stimuleerib kasvu ja arengut ning aitab kaasa organismi elundite ja rakkude normaalsele talitlusele. Seetõttu, et tasakaalustatud eined asendatakse töödeldud toiduga, on organismi varustamine nende oluliste ainetega raske. Negatiivset mõju vitamiinide ja mineraalainete hulgale organismis avaldab ka alkohol, kofeiin ja nikotiin.

Toidulisandid ei asenda tervislikku tasakaalustatud menüüd, kuid aitavad tõhusalt vähendada vitamiinide ja mineraalainete puudujääki, mida organism igapäevase toiduga ei saa. Need on tasakaalustatud toidusedeli tugev alus ja koostisosa.

Avasta enda optimaalne vorm!

Nutrilite™ tootevalikus on kaks multivitamiini- ja multimineraaltoodet, mis vähendavad toitainete puudujääki ja täiendavad toidusedelit aastaringselt:

  • NUTRILITE Daily on mugavalt kasutatav toidulisand, mis tagab organismile vajalikud toitained;
  • NUTRILITE DOUBLE X on taimse päritoluga multivitamiinide ja multimineraalidega toidulisand, mille kaasaegne koostis toetab organismi siis, kui seda kõige enam vajatakse.