SATINIQUETM on innovaatiline esmaklassiliste juuksehooldustoodete tootemark, mis pakub täieliku režiimi kõigile juuksetüüpidele ja hooldusalastele vajadustele:

Uus koostis, pakend ja tehnoloogia

Meie laborites tõestatud tulemuslikkus:

-        Silendavad niisutavad tooted muudavad juuksed kuni 6x siledamaks

-        Värvitud juustele mõeldud tooted teevad juuksed 9x tugevamaks

-         ja jätavad värvi kuni 45 pesukorraks juustele … ning veelgi enam


SATINIQUE'I EKSKLUSIIVNE TEHNOLOOGIA

SATINIQUE'i süda
ENERJUVE™ loomine. Segatud loodusest pärinevate taimsete toitainetega.

ENERJUVE™ on patenteeritud (USA patent) eksklusiivne Amway  tehnoloogia:  positiivse laenguga tugevdavate lipiidide, tugevdava kreatiini ja silendava 18-MEA kooslus, mis avaldab toimet kõigile kolmele juuksekarva kihile ja neutraliseerib kahjustatud juuste negatiivse laengu: see tungib juuksekarva tuuma sisse, seondub selektiivselt kahjustatud pindadega ja tugevdab nõrku kohti, mis aitab juukseid parandada ja seest väljapoole taaselustada. Nutikas kompleks avastab ise juuste kahjustatud/nõrgenenud piirkonnad ning parandab ja taaselustab juukseid.

ENERJUVE koostisesse kuuluv 18-MEA on juuste pinna looduslik, väga õrn komponent, mis muudab juuksed terveks ja säravaks.

Enne / ÜHE protseduuri

  

Enam kui 80% komponendist läheb vaid ühe juuste värvimisega kaduma ning selle varud ei taastu loomulikul teel.
ENERJUVE aitab 18-MEA varusid taastada, et juuksed siidjaks ja kergesti kammitavaks jääksid:

Teadlased avastasid, et kahjustatud juuksed omandavad negatiivse laengu. Kahjustused teevad juuksed nõrgaks, juuksed tõmbuvad krässu ja on elutud.

Eksklusiivselt Amway toodetes sisalduv ENERJUVE™ neutraliseerib kahjustatud juuste negatiivse laengu. ENERJUVE avaldab toimet paljudele kahjustatud juuste tundemärkidele ning toimib juuste muundamiseks mitmel tasandil, muutes need tervemaks ja elavamaks kui iial varem.

HOOLIKALT VALITUD TAIMSETE KOOSTISAINETE JA TOITAINETE SEGU

SATINIQUE™'i teadlased ühendasid oma toitainete ja ilu alased ekspertteadmised ja segasid innovaatilised juukseid raviva toimega koostisained hoolikalt valitud taimsete koostisainete ja toitainetega.

Hoolikalt valitud taimsed koostisained ja toitained parandavad, uuendavad ja taaselustavad juukseid vastavalt nende erivajadustele.


 

 

 

PARFÜÜM

Kogemus meeltele kõigil tasanditel. Sihiteadlikult väljatöötatud parfüümid.

Ehkki juuksehooldustooteid tarbivad kliendid on huvitatud kasuteguripõhistest tulemustest, on ka parfüümil oluline roll: parfüüm mõjutab üldist kogemust, seetõttu töötati kollektsiooni SATINIQUE™ parfüümid välja sihiteadlikult.

Kõik SATINIQUE'i tooted on võlutud hoolikalt valitud puuvilja- ja lilleparfüümidega, mis suurendavad toote kasutamisel saadavat elamust ja löövad meeled täisõide. SATINIQUE'i toodete puhul on kasutatud kolme iseloomulikku parfüümi - kõik spetsiaalselt konkreetsete toodete jaoks välja töötatud.


 


ELAVAD, JULGED PAKENDID JA VÄRVILOOD

Kollektsioon SATINIQUE™ on organiseeritud elavate värvide abil, mis teevad ideaalselt sobivate toodete leidmise lihtsaks.

Värvilood on energilised ja tugevad – need peegeldavad SATINIQUE'i lubadust juuste elujõud taastada.


 

Silendav niisutav

Ekstra kohevust andev

Värvitud juustele

2-ühes

Anti-Hairfall

Anti-Dandruff

Styling

Treatment

KASUTA SEDA:

TOIME

Kõik algab väljastpoolt sisse liikudes. Uus SATINIQUE™ ja selles sisalduv kõrgtehnoloogiline kompleks ENERJUVE™ parandavad ja laevad su juukseid, et need uuesti positiivseks, energiat täis ja terveks muuta. Taimsed toimeained ja toitained muudavad sinu ja su juuksed kaunimaks kui iial varem.

ARMU SELLESSE:

KOGEMUS

Naudi rõõmu, mida hea välja nägemisest tunned. Meelad koostised, mida on täiendatud SATINIQUE’i kolme uue parfüümiga, löövad juuksed ja meeled täisõide. Aromaatsed puuviljad ja värsked lillelõhnad pakuvad mitmele meelele kogemuse, millesse armud.

ELA SELLES:

VÄGI

SATINIQUE'i energia ja elujõud muundavad sind positiivselt seestpoolt välja, sest sinu juustest saab sinu heaolu inspireeriv peegeldus. Tunned end taaselustatuna, oled valmis päevale enesekindlalt ja suursuguselt vastu astuma, oma ilu maailma kiirgama.


Lisamaterjalid