AMWAY HOME

AMWAY HOME™

AMWAY HOME – see on pesupesemiseks, koristamiseks ja nõudepesemiseks mõeldud tootesari, mille toodete toime paistab tänu BIOQUEST FORMULA™ sisaldusele silma oma suure efektiivsusega. See unikaalne valem sisaldab naturaalseid komponente, mis mitte ainult puhastavad  tõhusalt, vaid on ka keskkonnasõbralikud.

image/png;;;powerfully_green.png

Roheline jõud, ohutu puhtus

AMWAY HOME sarja toodete loomisel on kasutatud meie aastatepikkust kogemust superefektiivsete, Teie perele ohutute ja keskkonnasõbralike  puhastustoodete loomise valdkonnas.

Need tooted paistavad silma suure efektiivsusega, tänu millele tulevad suurepäraselt toime kõigi Teie kodu koristamisega seotud probleemidega. Ükski teine firma ei suuda Teile pakkuda nii efektiivseid ja usaldusväärseid puhastusvahendeid. AMWAY HOME sarja toodete loomisel on kasutatud meie aastatepikkust kogemust superefektiivsete, Teie perele ohutute ja keskkonnasõbralike puhastustoodete loomise valdkonnas.

image/png;;;bioquest.png

BIOQUEST FORMULA™

Just BIOQUEST FORMULA eristab AMWAY HOME sarja tooteid teiste firmade toodetest. BIOQUEST FORMULAs kasutatakse naturaalset päritolu kõrgaktiivseid komponente, mis tagavad suurepärase koristustulemuse keskkonda kahjustamata. Valem tagab suurepärased puhastustulemused, selle logoga märgistatud tooted on kontsentreeritud, biolagunevad ja dermatoloogiliselt testitud.*

BIOLAGUNEV – biolagunevad tooted lagunevad looduslikult, mis tähendab, et need ei saasta keskkonda. AMWAY HOME™ sarja toodete koostisained on täielikult biolagunevad.

KONTSENTREERITUD – AMWAY HOME tooted on kontsentreeritud ja suure efektiivsusega. Täiteainete ja vee asemel sisaldavad need suurel hulgal aktiivseid komponente, seepärast kulub neid suurepäraste tulemuste saavutamiseks väikestes kogustes, tänu millele säästate raha.

DERMATOLOOGILISELT TESTITUD* –AMWAY HOME toodete koostisained on dermatoloogide poolt uuritud ja tänu sellele ohutud ega tekita allergiat ja nahaärritust. Lastepesupulbrit SA8™ Baby testisid pediaatrid, kes kinnitasid, et see ei ärrita laste tundlikku nahka.

*puudutab valitud tooteid

Akrediteering

Pakume superefektiivseid, loodussõbralikke kodupuhastustooteid juba üle 50 aasta. Sihipärasel kasutamisel on meie uue sarja tooted täiesti ohutud ja loodussõbralikud, mida kinnitavad ka sõltumatud organisatsioonid.

Puhastusvahendite ja keskkonnasüsteemide ohutust kinnitava A.I.S.E. sertifikaadi on sisse viinud Seebi, Pindaktiivsete ainete ja Puhastusvahendite Rahvusvaheline Assotsiatsioon (International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products – A.I.S.E.) – Euroopa territooriumil tegutsevate olmekeemiatooteid tootvate firmade ametlik esindaja.

A.I.S.E. kinnitas, et AMWAY HOME toodete tootmisprotsess vastab säästlikkuse, sotsiaalsetele ja ökoloogianõuetele. A.I.S.E tunnustus on suurepäraseks auhinnaks meie raske töö eest efektiivsete ja keskkonnasäästlike puhastusvahendite loomisel.

Keskkonnaprojekt – Safer Choice. Oleme Ameerika Ühendriikide Keskkonnakaitse Agentuuri (US Environmental Protection Agency) partner programmis „Keskkonnaprojekt“ – Safer Choice. Safer Choice logo toote pakendil näitab, et see on toodetud keskkonnale kahjutul viisil ja kasutamisel ohutu.

Safer Choice kinnitatud tooted:

AMWAY HOME™ tootevalik

image/jpeg;;;home_bc.jpeg

Täiendavad puhastusvahendid

Mõned kodukoristusega seotud ülesanded nõuavad erivahendite kasutamist ja seepärast oleme loonud eraldi kategooria kodupuhastusvahendeid, mis paistavad silma samasuguse efektiivsusega kui kõik teisedki AMWAY HOME tootemargi tooted.

Osta kohe >>