image/jpeg;;;ps.jpg

YOUTH XTEND Power System

Vaid ühenädalase seerumist, päevakreemist, öökreemist ja silmaümbruskreemist koosneva võimsa süsteemi kasutamise järel hakkad märkama esimesi noorema välimusega naha tundemärke.


"81% testis osalenud naisest nõustusid, et võimas süsteem toob vaid ühe nädalaga noorema välimusega naha esile."

ARTISTRY kollektsioon YOUTH XTEND
 

 

Tehnoloogia

  • image/jpeg;;;1.jpg.
  • image/jpeg;;;2.jpg.
  • image/jpeg;;;3.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

Tõestatud on, et Vahemere piirkonnas looduslikult kasvavast põõsast mürdist saadav LifeSirt suurendab loomulikku proteiinide tootmist koguni 280% võrra (in vitro geeniekspressioonianalüüsi alusel).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

ARTISTRY eksklusiivne peptiid mikro-X6 sisaldab kuut aminohapet, mis suurendavad tõestatult kollageeni aktiivsust nahas. Kõrgem kollageeni aktiivsus aitab kortsukesi ja kortse vähendada.

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

Aafrikas ‘elu puuks’ nimetatava Aafrika ahvileivapuu vili sisaldab rohkelt antioksüdante ja niisutava toimega toitaineid. Aafrika ahvileivapuu vilja ekstrakt toidab, niisutab ja silendab, säilitades ja kaitstes seeläbi nooruslikku välimust.      

   

image/jpeg;;;fragrance.jpg

 

Aroom

Klassikalise nahahooldustoode lõhna kaasaegne versioon

Kerges ja puhtas eksklusiivses aroomis segunevad pehme magnoolia, õrn roos ja kastene jasmiin rohelise tee ning igihaljaste lemmikute tsitruse ja seedriga. ARTISTRY kollektsiooni YOUTH XTEND eristuv ja enesekindel, loomulik, ent siiski kaasaegne aroom on ARTISTRY naise väärtushinnangute täiuslik kehastus

Vaata teisi ARTISTRY kollektsioone

Tootemargid ARTISTRY™, ARTISTRY CREME LUXURY™, ARTISTRY ESSENTIALS™, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™, ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ and ARTISTRY FORWARD BEAUTY™ on Amway kaubamärgid.