eSpring

eSpring™

Veepuhastussüsteemis eSpring kasutatakse mitmekihilist söefiltrit, mis eemaldab joogiveest kahjulikud osakesed, aga ka rohkem kui 140 kahjulikku ainet. Ultraviolettkiired hävitavad viirused ja vees leiduvad mikroorganismid, tänu millele omandab kraanist voolav vesi haruldase puhtuse, läbipaistvuse ja suurepärase kvaliteedi.

image/jpeg;;;espring_img.jpg

Kaheksa põhjust, miks valida veepuhastussüsteem eSpring:

1. Puhtam, läbipaistvam ja parema maitsega vesi

Tuntavam kasu veepuhastussüsteemi eSpring kasutamisest on joogivee maitse, lõhna ja läbipaistvuse paranemine. See on see, mida Te kohe märkate, mõistate ja hindama hakkate.

2. Parim veekvaliteet

Veepuhastussüsteem eSpring™ eemaldab efektiivselt üle 140 kahjulikku ainet  ja hävitab enam kui 99,99% joogivees arenevat haigusttekitavat bakterit ja viirust.

3. Kinnitatud efektiivsus

Uuringute tulemuste põhjal sai veepuhastussüsteem eSpring sertifikaadi NFS International, mis kinnitab, et see eemaldab rohkem saastet kui ükskõik milline teine varem sertifitseeritud ultraviolettlambi või söefiltri tehnoloogial põhinev süsteem.

4. Täiuslik ja kaasaegne tehnoloogia

Veepuhastussüsteem eSpring™ – see on esimene söefiltri ja UV-lambi ning tehnoloogiliselt unikaalse elektroonilise monitooringu süsteemi tehnoloogiaid ühendav patenteeritud kombinatsioon.

5. Aastaid kestnud teaduslike uuringute tulemustele rajatud tehnoloogia

Veepuhastussüsteem eSpring – see on veepuhastustehnoloogia valdkonnas enam kui 20 aastat kestnud uuringute tulemus. Süsteemi projekteerisid ja panid kokku meie firmaga koostööd tegevad insenerid ja teadlased. Selle koostöö tulemuseks on üle 270 vee puhastamise valdkonnas välja antud või läbivaatamist ootavat patenti.

6. Suur tulusus

Erinevalt teistest turul pakutavatest filtritest kindlustab veepuhastussüsteem eSpring puhta vee katkematu ja vahetu kättesaadavuse, kattes kõigi pereliikmete igapäevase vajaduse.

7. Tootlikkus

Mõnede veepuhastussüsteemide filtrid vajavad vahetamist korra kuus või isegi sagedamini. Veepuhastussüsteem eSpring kindlustab 6-liikmelise perekonna puhta veega terve aasta jooksul või hetkeni, kui läbi on filtreeritud 5000 liitrit vett, ja alles seejärel on vajalik filtri vahetamine.

8. Kokkuhoid

Veepuhastussüsteem eSpring – see ei ole ainult kõrge kvaliteet ja tööefektiivsus, vaid ka teiste turul pakutavate süsteemidega võrreldes madalamad ülalpidamiskulud.

image/png;;;How does eSpring work.png

Kuidas süsteem eSpring töötab?

1. UV-lamp

Hävitab 99,99% joogivees leiduda võivatest bakteritest ja viirustest. Parandab vee kvaliteeti ja suurendab selle tarvitamise ohutust.

2. Söefilter

See Ameerika Ühendriikides patenteeritud mitmekihiline söefilter kõrvaldab kloori maitse ja lõhna, tahked osakesed ja rohkem kui 140 tervisele kahjulikku reostusainet. Parandab vee maitset, lõhna ja läbipaistvust.

3. LED-paneel

Sellel kajastuvad kergesti mõistetavad märgid/graafilised kujundid, mis annavad kasutajale teada filtri vahetamise vajadusest ja süsteemi staatusest.

4. Installeeritud elektrooniline moodul

Ameerika Ühendriikides patenteeritud ja süsteemis eSpring kasutatav juhtmevaba induktiivliides ühendab UV-lampi seadmega. Säärane tehnoloogiline lahendus isoleerib UV-lambi täielikult toiteallikast samal moel nagu mõned mobiiltelefonid on toiteplokist lahti ühendatud.

5. Reguleeritavad voolikud

Vajadusel saab voolikute pikkust reguleerida. Voolikuid võib ka lühemaks lõigata.

6. Funktsionaalne  liides

Liidese saab kergesti paigaldada enamiku kraanide otsa.

image/png;;;Certification.png

Sertifikaat

Veepuhastussüsteem eSpring on turul esimene kolmele olulisimale NSF International/ANSI veekvaliteedi standardile vastav süsteem. NSF International sertifikaadi saamiseks peab veepuhastussüsteem mitte ainult läbima saaste kinnipidamisvõime testid, vaid ka vastama järgmisele viiele kriteeriumile:

  • Saaste hulga vähenemine vees peab olema fikseeritud NSF International laboratooriumides läbiviidud testide ajal.
  • Süsteem ei tohi vette lisada mingeid kahjulikke elemente. Süsteemi ehituses kasutatavad, veega vahetus kontaktis olevad materjalid peavad läbima üksikasjalikud ekspluatatsioonitestid.
  • Süsteemi konstruktsioon peab vastama hüdraulilisi parameetreid puudutavatele nõuetele, näiteks olema vastupidav veesurve kõikumistele.
  • Reklaammaterjalid, turustamisalane kirjandus ja etiketid ei tohi sisaldada mis tahes eksitavat või ebaõiget informatsiooni.
  • Materjalid ja tootmisprotsessid peavad vastama kindlatele kvaliteedinõuetele ja allutatud iga-aastasele kontrollile.