Registreeruge kliendiks, et saada kõikidelt toodetelt 12% allahindlust.
Tellige meie uudiskiri ja säästate oma esimese tellimuse pealt veel 5 EUR*!
*5 EUR soodustus kehtib uutele registreerunud klientidele esimesel tellimusel alates 50 EUR sh. käibemaks 30 päeva jooksul pärast registreerimist. Kehtib 1. märtsist 2022 kuni 31. detsembrini 2022

Kogus:

  Kontsentreeritud nõudepesuvedelik Dish Drops™ eemaldab kergesti rasva ja nõudele jäänud toidujäätmed ning muudab nõud säravpuhtaks. 

  Miks see teile meeldib…

  Nõudepesu ei pea olema ebameeldiv töö. Tänu kontsentreeritud nõudepesuvedeliku Dish Drops™ värskele ja meeldivale tsitruselõhnale on nõude pesemine isegi täitsa meeldiv. Õrnatoimeline, ent kõrge kontsentratsiooniga nõudepesuvedelik eemaldav ilma vaevata nõudele jäänud rasva ja toidujäätmed ning muudab teie potid, pannid, lauanõud ja söögiriistad laitmatult puhtaks. Aaloe verat, AHA-hapet ja looduslikke shiso (Jaapani rohttaim) ekstrakte sisaldav igapäevane abivahend teeb nõud tõhusalt puhtaks ja ei kahjusta seejuures teie nahka ega muuda seda kuivaks.

  Nagu võib Amway tuntud ning usaldusväärselt kontsentreeritud nõudepesuvedelikult Dish Drop oodata, sisaldab see nelja looduslikest allikatest pärinevat koostisainet, mis sobivad kõigi köögis kasutatavate vahendite puhastamiseks ning isegi kristalli ja portselani pesemiseks.

   

  Kasulik teada...

  • Mitmekülge ja äärmiselt tõhus toode sobib klaaside, pottide, pannide, lauanõude ja isegi parima portselani, kristalli ning lauahõbeda pesemiseks.
  • Vähendab vürtsikast toidust, kalast ja muudest tugeva lõhnaga toitudest nõudele jäävaid lõhnasid.
  • Tekitab kauapüsivad ja tõhusad mullid.
  • Loputage pärast kasutamist käsi.

  Kasutamine:

  • Lisage 3 ml kontsentreeritud nõudepesuvedelikku Dish Drops™ kraanikausis 5 liitrile soojale veele. Peske potte, lauanõusid ja söögiriistu ning loputage neid enne kuivatamist.
  • Segage Amway pigistatavas pudelis 1 osa kontsentreeritud nõudepesuvedelikku Dish Drops™ kolme osa veega. Raputage pudelit ja kasutage seda käsnaga väiksemate alade puhastamiseks.
  • Kasutage toodete pottide, pannide ja ahjunõude eelleotamiseks, et eemaldada nende külge pakkunud rasv ja toidujäätmed.

  Koostisosa nimetus

  CAS Nr.

  Üldnimetus

  Water

  7732-18-5

  Vesi

  Sodium Laureth Sulfate

  68585-34-2

  Anioonne pindaktiivne aine

  Cocamidopropyl Betaine

  61789-40-0

  Amfoteerne pindaktiivne aine

  Ethoxylated Alcohol (Pareth 8-7)

  27252-75-1

  Mitteioonne pindaktiivne aine

  Glycereth-26

  31694-55-0

  Lahustuvuse parandaja/niisutav aine

  Propylene Glycol

  57-55-6

  Lahustuvuse parandaja/niisutav aine

  Alcohol Denat

  64-17-5

  Lahustuvuse parandaja

  Citric Acid

  77-92-9

  Orgaaniline hape (pH kontroll)

  Fragrance

  Proprietary - See IFRAorg.org

  Lõhnaaine

  Magnesium Hydroxide

  1309-42-8

  Vahustabilisaator

  Aloe Barbadensis Leaf Juice

  94349-62-9

  Naha hooldusvahend

  Methylchloroisothiazolinone

  26172-55-4

  Säilitusaine

  Methylisothiazolinone

  2682-20-4

  Säilitusaine

  Perilla Ocymoides Leaf Extract

  90082-61-4

  Naha hooldusvahend

  Allergeenid

   

   

  Limoneen

  90082-61-4

  Allergeensed lõhnaained

  Vedelikku võib ohutult kasutada portselan- ja klaasnõude, keedunõude, söögiriistade, kristalli ja lauahõbeda pesemiseks.

  • Nõude pesemine valamus või kausis: lisage kaussi või valamusse 3 ml nõudepesuvedelikku DISH DROPS™, seejärel täitke 5 liitri sooja veega. Pärast pesemist tuleb nõud hoolikalt loputada.

  • Säästlikuks kasutamiseks lahustage 1 osa nõudepesuvedelikku DISH DROPS 3 osas vees, kasutades AMWAY™ kattega plastpudelit, loksutage, seejärel valage väike kogus švammile. 

  • Švammide puhtana hoidmiseks loputage neid pärast nõude pesemist hoolikalt soojas vees. Valage švammile veidi vedelikku DISH DROPS, jaotage ühtlaselt ja jätke järgmise pesemiskorrani seisma.

  Pidage meeles!

  • Pärast vedeliku kasutamist loputage käed hoolikalt puhtaks.

  TÄHELEPANU. Ärritab silmi. SILMA SATTUMISE KORRAL: Pesta ettevaatlikult veega mõne minuti jooksul. Võtta ära kontaktläätsed, kui need on ja neid on kergeeemaldada. Jätkata pesemist. Pöörduda viivitamatult MÜRGISTUSKESKUSESSE või arsti poole. Sisu/pakend utiliseerida jäätmekäitlusettevõttes. Arsti poolepöördumisel näidata pakendit või etiketti. Hoida laste eest. Sisaldab metüülisotiasolinooni. Võib tekitada allergilisi reaktsioone..