image/png;;;first-order-953.png

Esimese tellimuse allahindlused ja kupongid
* Fast Start! Allahindluse pakkumine on saadaval ainult üks kord esimese 10 päeva jooksul. Allahindluste alla ei kuulu: brošüürid, praegused reklaamid ja püsipakkumised (ARTISTRY, ilukomplektid ja kaalulangetuskomplektid). Kiire tellija allahindluskampaania hulka mittekuuluvate komplektide kohta leiate lisateavet tootetutvustusest meie kodulehel.
* Otsustage ise oma kiire tellija allahindluse suurus: 10% allahindlus esimeselt vähemalt 100 PV suuruselt tellimuselt või 20% allahindlus esimeselt 200 PV suuruselt tellimuselt (allahindlus ei saa ületada 200 PV suuruse tellimuse 20% allahindlust - 60,73 €).
* Kui teie esimene tellimus on vähemalt 100 PV, anname teile teie esimese püsikliendi veebikupongi hoolimata sellest, kas esitate tellimuse veebis või võrguühenduseta. Arvestatud Kupongide arv põhinebantud kalendrikuus sooritatud online-ostude eest saadud PV-de summal, iga kogutud 100 PV eest antakse kupong väärtusega 10 EUR (KM-ta). Kuponge saab kasutada alates kuu 1. kuni 28. kuupäevani online-tellimusteks, mille väärtus on vähemalt 50 PV.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Rahulolugarantii
* Kui te ei ole tootega täielikult rahul, võite toote tagastada ja saada kogu ostuhinna tagasi. See garantii ei kehti Amway toodetele, i) mida on kasutatud muul otstarbel kui tavapärane kodune kasutus; ii) mida on tahtlikult kahjustatud või valesti kasutatud; iii) Amway poolt vahendatavatele toodetele, millele on määratud konkreetne tagastusaeg; ja/või iv) toodetele, millele kehtivad selgesõnalised kirjalikud garantiid.

image/png;;;brands-952.png

Amway kaubamärgid
* Allikas: Euromonitor International Limited; vitamiinid ja toidulisandid, maailm, GBN, jaehind, % jaotus, 2014
* Allikas: Euromonitor International Limited; ilu- ja hügieenitooted 2015, kvaliteetkosmeetika ja nahahoolduse kvaliteettoodete kategooria ja alamkategooria; ülemaailmne 2014. a väärtus, jaemüügihind.

image/png;;;products-95.png

Toodete müümine
* Toodete müügilt võivad saada boonust ja tulu ainult need Amway ettevõtjad, kes on kohalikul tasandil ja maksuametis registreeritud.