Ärivõimalus

Avastage Amway ettevõtluse kasulikkus

1 miljon
ABO-d
üle maailma
800+
teadlast, inseneri ja tehnikut
töötab tootearenduse kallal
Nr 1
Amway kuulutati
maailma nr 1 otsemüügiettevõtteks

Tõelised inimesed leiavad tõelise edu

Teie vastatud küsimused

Milline ettevõte on Amway?

Amway pakub ainulaadseid tooteid kodu, isikliku hügieeni, ilu ja toitumise kategooriates, mis hoolitsevad meie klientide heaolu eest. Selle asemel, et müüa oma tooteid ainult kauplustes, toetame äriomanike võrgustikku kogu maailmas, kes müüvad meie tooteid otse klientidele.

Miks peaksin valima Amway?
Amway on ülemaailmne finantsiliselt stabiilne perefirma, mis põhineb ärimudelil, mis on olnud edukas enam kui pool sajandit. Täna oleme üks maailma juhtivamaid otsemüügi ettevõtteid.
Ühe meie äriomanikuna naudite tasuta ärikoolitusi ja mentorlust. Meie abi ja teie pingutustega saate kujundada oma äri.
Mida Amway äriomanikud täpselt teevad?

Iga Amway äritegevus hõlmab kolme valdkonda:
1) Toodete jagamine uutele klientidele
2) Olemasolevate klientide teenindamine
3) Kui soovite, saate teistel aidata alustada ja luua oma Amway äri.
Mis puutub oma päeva korraldamisesse – teie otsustate oma ajakava üle!

Kui palju aega see võtab?
See sõltub teist. Teie otsustate, kui palju aega oma ärisse panustate. Pidage aga meeles, et mida rohkem aega panustate, seda suurem on tõenäosus, et teenite rohkem. Kuid see on teie äri – saate olla paindlik ja teha tööd siis, kui saate. Paljud alustavad osalise tööajaga töötamist, kuid äri kasvamisega panustavad aina rohkem aega ja töötavad lõpuks täiskohaga.
Kui palju maksab äri alustamine? Kas ma saan ümber mõelda?
Oma äri alustamine Amways on odav ja madala riskiga. Äri registreerimise tasu on ainus investeering, mille peate tegema Amway äri asutamisel – ja selle puhul pakume 100% raha tagastamise garantiid esimese 90 päeva jooksul.
Puuduvad varjatud tasud ja vajalikud investeeringud toodetesse. Pärast registreerimist otsustate ise, kui palju raha (kui üldse) te oma ärile tulevikus kulutate.
Mis tuge Amway pakub?

Amway premeerib äriomanikke, kes müüvad tooteid ja aitavad teistel sama teha. Meie ei määra igakuiseid eesmäre – saate need ise määrata.
Amway pakub mentorlust, tööriistu ja tuge, mis aitavad teil saavutada oma isiklikke eesmärke. Pakume sellist toetust, mis sobib teile – sõltumata teie kogemustest. Pakume isiklikku juhendajat, erinevaid online kursuseid, kõnekeskust ja teavet toodete kohta – oleme teiega igal sammul.