Uurige Amway ettevõtluse eeliseid.

Amway abiga saate ehitada üles ettevõtte, mis sobib teie elustiiliga. Töötage, millal soovite, kus soovite ja nii palju, kui soovite - teil on võimalus oma ettevõte ise kujundada.
Amway abiga saate ehitada üles ettevõtte, mis sobib teie elustiiliga. Töötage, millal soovite, kus soovite ja nii palju, kui soovite - teil on võimalus oma ettevõte ise kujundada.

Amway ärivõimalus

Ettevõtte loomine Amwayga on lihtne

Amway ärikontseptsioon on lihtne. Iseseisva ettevõtte omanikuna naudite Amway kvaliteetseid tooteid oma elus, müüte neid teistele ja loote suhteid inimestega, et aidata neil oma äri alustada. 

On kolm viisi raha ja preemiate teenimiseks:

Jaemüügimarginaal

Teenite jaemüügimarginaali iga ostuga, mille teeb teie kaudu registreerinud klient. Klientide suunamisega saate teenida suunamissoodustust

Preemiad

Mida paremini sinu äril läheb, seda suuremat preemiat teenid. Pakume preemiat oluliste saavutuste eest, nagu erakordne kasv või teiste edule kaasaaitamine. Preemiaks on näiteks eksklusiivsed ärireisid üle maailma või ühekordsed sularaha väljamaksed.

Boonused

Müüdud toodetelt teenid boonuspunkte ja äri kasvades hakkad teenima ka toodetelt, mida müüvad sinu sponsoreeritud äriomanikud.


Proovitud ja katsetatud võimalus

Ühe juhtivaima otsemüügi ettevõttega ühinemisel on palju eeliseid

Oma ettevõtte asutamine võib olla hirmutav. Paljud uued ettevõtmised nõuavad märkimisväärseid rahalisi ja ajalisi investeeringuid. Amway mitte. Siin liitute kolme miljoni inimesega, kes kasutavad väikese kulu ja madala riskiga võimalust äritegevuseks. Meie arv räägib enda eest. Ainuüksi 2016. aastal oli meie ülemaailmne müük 8,8 miljardit USD. Alates 1959. aastast on Amway maksnud välja üle 53 miljardi USA dollari boonuseid ja preemiaid ettevõtte omanikele kogu maailmas.

Kõigile Amway äriomanikele pakutakse samu hüvesid:

Väike risk 

Liitudes Amwayga maksate esialgse madala registreerimistasu / Kui otsustate esimese 180 päeva jooksul, et te ei soovi Amwayga jätkata, tagastame teie registreerimistasu ja raha. 


Väike kulu

Te ei pea oma ettevõtte loomiseks suuri investeeringuid tegema. Uue äriomanikuna võidate sooduskupongidest. Teie otsustate, millal ja kui palju tooteid osta.

Eksklusiivsed kvaliteetsed tooted

Amway pakub üle 450 eksklusiivse toote neljas põhivaldkonnas, millega inimesed igapäevaselt tegelevad – kodu, isiklik hügieen, ilu ja toitumine. Meie ärtegevus põhineb meie toodete kvaliteedil, mistõttu investeerime suuresti teadus- ja arendustegevusse, sealhulgas viimase 4 aasta jooksul rohkem kui 315 miljonit eurot uutesse tootmis- ja uurimisasutustesse. Meie toodetel kehtib rahulolu garantii*.
*Klõpsake siia tingimustega tutvumiseks

Avatud kõigile

Olenemata teie ametialasest taustast, elukogemusest või haridusest; kui te olete kirglik ja näete palju vaeva, võite ka teie saada eduka Amway äri omanikuks. 

Samm-sammu haaval loome me edu

Amway äriomanikud ei ole kunagi oma probleemidega üksi. Toetame teid igal sammul, andes teile asjakohaseid juhiseid. 

Alustame isikliku mentori ja sponsoriga: inimesega, kes tutvustas teile Amwayd. Nad võivad teile anda nõuandeid ja näpunäiteid, mis aitavad teie ettevõttel kasvada. 

Lisaks muutute osaks meie kogenud professionaalsest võrgustikust. Meie võrgustikus on kogu maailmas üle kolme miljoni äriomaniku, kellel on lai valik teadmisi, millega teid aidata. 

Koolitus

Amway Akadeemia pakub online koolitusmaterjale ja kursuseid. Osalege koolitusel mugavalt oma kodus või läbige see mobiilseadme vahendusel seal, kus soovite. Lisaks saate osaleda kindlaks määratud ajal live online koolitusel.

Turundus

Teil on juurdepääs mitmesugustele turundusmaterjalidele, mis aitavad teil reklaamida Amway tooteid oma klientidele. Materjalide hulka kuuluvad tootekataloogid, esitlused, videod, rakendused ja digitaalsed tööriistad.

Kontroll oma ettevõtte üle

Oleme välja töötanud mitmeid tööriistu ja rakendusi, mis aitavad teil oma ettevõtet juhtida

Oma äri haldamine on lihtne – lihtsalt logige sisse, et jälgida ja kontrollida oma tellimusi ja müüki. Saate isegi arvutada oma sissetuleku ja prognoositud sissetuleku. Kui olete mobiilse elustiiliga, saate kasutada meie mobiilirakendust, et töötada ja hallata oma ettevõtet kõikjalt.

Saage osa ühest maailma juhtivatest otsemüügi ettevõtetest

Täitke meie online-registreerimisvorm ja hakake iseenda ülemuseks.

Leiate lisateavet siit

Oleme teie jaoks olemas, kui tahate küsida küsimusi, mis on seotud Amway äri alustamisega