Töötatud välja turvakaalutlustel

Lihtsaim ja kiireim viis dokumentide allkirjastamiseks elektrooniliselt

Lihtsaim ja kiireim viis dokumentide allkirjastamiseks elektrooniliselt

Mis on elektrooniline allkiri?

Elektrooniline allkiri ehk e-allkiri võib asendada teie käsitsi kirjutatud allkirja. Ettevõtte jaoks tähendab see kiiremaid tehinguid, väiksemat riski, paremat järelevalvet ja nähtavust. E-allkirja kõige olulisem eelis on digitaalsete dokumentide seadusliku kinnitamise lihtsustamine ja mugavus.

Kas see on seaduslik ja turvaline?

Peaaegu kõik tööstusriigid üle maailma tunnustavad seaduse raames e-allkirja. Adobe eSignature'i teenused järgivad igal sammul kõige ajakohasemaid veebipõhiseid turbepoliitikaid, sealhulgas rakenduse koodi, võrke ja füüsilisi rajatisi. Vaadake Adobe eSignaturen Global Legal Handbook.

Miks ma peaksin kasutama e-allkirja?

Siin on mõned olulisemad neist paljudest põhjustest.

Kiire ja kulutõhus

Turvaline ja seaduslik

Keskkonnasõbralik

Kuidas see töötab?

1. SAMM

Klõpsake „allkirjastage nüüd“ nupul

Avage dokument ja alustage allkirjastamist ühe klõpsuga.

2. SAMM

Lugege dokument läbi

Lugege läbi vorm ja klõpsake seejärel „klõpsake allkirjastamiseks siia“ nupule.

3. SAMM

Allkirjastage ja ongi valmis!

Nautige meelerahu, et teie e-allkiri on 100% turvaline ja seaduslik.

KKK

Kuidas toimub dokumendi allkirjastamine?

E-allkiri muudab protsessi lihtsaks, juhendades teid sammhaaval kogu dokumendi vältel. Dokumendi läbivaatamise lõpetamisel klõpsake allkirja lahtris ja kirjutage lihtsalt sinna oma nimi. Järgige juhiseid kohustuslike väljade täitmisel. Kui te olete valmis järgmise osa juurde liikuma, üksnes klõpsake vasakule jäävale nupule „järgmine osa“. Kui te olete lõpetanud, saate dokumendi esitada. Üks abistav suunis: lugege alati ekraani päises ja jaluses olevaid juhiseid!

Kas pärast minupoolset allkirjastamist saab keegi dokumenti muuta?

Iga elektrooniliselt allkirjastatud dokument on täielikult turvatud ja muudatuste eest kaitstud. Et vältida võimalikke kahtlusi turvalisusega seoses, edastatakse pärast dokumendi esitamist koopia allkirjastatud dokumendist teile elektronposti teel.

Minu tegelik allkiri näeb hoopis teistsugune välja. Kuidas saab see olla kehtiv?

Täiesti tavaline on, et digitaalses keskkonnas antud e-allkiri näeb erinev välja teie omakäelisest allkirjast. Ehkki see ei ühti teie omakäelise allkirjaga, on see ometi seaduslik ja kehtiv.

Kas keegi teine saab minu dokumenti allkirjastada?

Te saate lingi dokumendile elektronposti teel, ja senimaani, kuni te olete ainus inimene, kel on juurdepääs oma meilikontole, ei ole muretsemiseks põhjust!