Registreerige kohe, et saada 12% allahindlust kõikidelt toodetelt ja säästate 5 EUR oma esimeselt tellimuselt*!
*5 EUR kampaania kehtib uutele registreeritud klientidele esimese tellimuse tegemisel alates 50+km eurost 5 päeva jooksul peale registreerimist. Kehtib 1. detsembrist kuni 31 jaanuarini 2022

Toitumine

Me kõik oleme teadlikud, et tasakaalustatud toitumine aitab meil terve ja aktiivsena püsida, kuid see pole alati nii lihtne. Kiire ja hektilise elustiili juures on vahel raske toituda just nii, nagu oleks kõige õigem. Peale sellele on tänapäeval keskkonnatingimuste tõttu langenud ka toidu kvaliteet. Õnneks on meie tootevalikus kõik vajalikud toiteained olemas.

Olgu eesmärgiks üldine heaolu või aktiivne elustiil, parenda oma ilu seestpoolt alustades, otsides näiteks toimiva kaalujälgimisprogrammi või lihtsalt oma päeva õigesti alustades. Nutrilite™ ja XS™ pakuvad teile lahenduse. Alustades põhilistest ning sihtotstarbelistest toidulisanditest ning lõpetades toodetega, mis aitavad kaalu alandada või säilitada – avasta enda jaoks toitumuslikud variandid, mis sobivad just teile ning aitavad valitud eesmärki saavutada.