TAGASTAMISEESKIRI

KORD, MIDA JÄRGIDA KAUPADE TAGASTAMISEL

See kord kehtib ainult siis, kui ABOd või kliendid ostavad kaupu otse Amwayst. Kliendid, kes on ostnud oma ABOlt tooteid, peavad toote tagastamiseks võtma ühendust ABOga.

Tagastustaotluse esitamiseks peate oma kontole sisse logima, minema lehele „Minu tellimused“, valima tellimuse ja vajutama nupul „Tagasta“. Tagastustaotluse lõpetamiseks järgige menüüjuhiseid. Teie e-postile saadetakse kauba tagastamise kinnitus koos paki saatmise juhistega.

Kauba saatmiseks kasutage alati tagastatava kauba tagastuskoodi. Viige saadetis teile sobivasse vastuvõtupunkti ja kirjutage paki jälgimise number üles. Pärast Amwaysse saabumist kontrollitakse kaupade ja dokumentide korrektsust kauba tagastamise eeskirjade kohaselt (vt allpool). Kus võimalik, teeme tagasimakse või asendame teie toote.

Kauba tagastamise üldreeglid

1. Toote seisund: Ainult neid tooteid krediteeritakse,

 – mille puhul on näha toote viga,

 – mis tarniti kahjustatud olekus (seda ei olnud võimalik selgitada kohaletoimetamise ajal),

 – mille tagastasid ABOd või kliendid kehtiva rahulolugarantii alusel.

Tooteid, mis on sobimatu hoiustamise ja/või kasutamise tõttu kahjustatud või ei sobi edasimüümiseks, ei krediteerita ja need tagastatakse.

2. Veokulud: Veokulud katab Amway, kui kasutate DPD teenust.

3. Arveldamine: Tagasimakse summa krediteeritakse otse vastavalt valitud tagasimakse meetodile.

4. Tagastustaotlused kustutatakse automaatselt, kui kaup ei ole Amwayle kolme kuu jooksul tagastatud.

5. Kampaaniapakkumiste / komplektide tagastused: komplekte ja kampaaniapakkumisi saab tagastada ainult siis, kui need on terviklikud.