Kord, mida järgida toodete tagastamisel

Kuidas te ostsite tooted, mida soovite tagastada?

ABO-d ja registreeritud kliendid, kes ostsid tooted otse Amwaylt, järgige allpool kirjeldatud protseduuri. Kui ostsite tooted teiselt ABO-lt, võtke temaga ühendust ning tema tagastab tooted teie eest.

Tagastamisprotseduur ABO-dele ja registreeritud klientidele

Tagastustaotluse täitmiseks peate oma kontole sisse logima ning minema jaotisse „Minu tellimused“, valima oma tellimuse ja alustama tagastusprotsessi, klõpsates nupul „Tagasta“. Taotluse edukaks lõpetamiseks järgige menüüd. Teile saadetakse tagastamise kinnitusmeil koos juhistega, kuidas oma pakki Amwayle saata.

1 Logige sisse

2 Minge jaotisse „Minu tellimused“

3 Valige tagastatav tellimus

4 Klõpsake nupul „Tagasta“

5 Taotluse edukaks lõpetamiseks järgige menüüd

6 Edasiste juhiste saamiseks kontrollige oma postkasti

Palun saatke pakk alati tagastuse viitenumbriga. Küsige oma paki pealevõtuteenust (seda on kirjeldatud tagastuse kinnitusmeilis) ning hoidke jälgimisnumber alles. Kui Amway on tooted ja dokumendid kätte saanud, kontrollitakse nende täielikkust ja faktilist õigsust kooskõlas toodete tagastamise eeskirjadega (vt allpool). Vajaduse korral tehakse tagasimakse või saadetakse asendustoode.

See protseduur läbitakse ainult juhul, kui ABO või klient ostis toote otse Amwaylt. Kliendid, kes ostsid toote oma ABO-lt, peavad tagastamiseks pöörduma selle ABO poole.

Toodete tagastamise üldeeskirjad

Toote seisukord:
Raha tagastatakse üksnes toodete puhul, mis:
  • on defektsed,
  • tarniti kahjustatud seisukorras, mida ei ole võimalik tarnimise ajal viivitamata kindlaks teha,
  • tagastati ABO või kliendi poolt konkreetsel juhul kehtiva rahulolu garantii alusel.

Kahjustatud toodete puhul või sobimatu ladustamise ja/või kasutamise tõttu edasimüügiks kõlbmatute toodete puhul raha tagasi ei maksta ning need tagastatakse.

Transpordikulud: kui kasutate pealevõtuteenust, on tagastamine teie jaoks tasuta. Tagastustaotlused: kustutatakse automaatselt, kui tooteid ei saadeta Amwayle tagasi 3 kuu jooksul.
Tasaarveldus: tagasi makstav summa krediteeritakse otse kooskõlas valitud tagasimaksemeetodiga. Kampaaniapakkumiste/komplektide tagastamine: komplekte ja kampaaniapakkumisi saab tagastada ainult siis, kui need on terviklikud.