Ärialased preemiareisid

Teie Amway ettevõte võib viia teid paljudesse paikadesse!

Teie Amway ettevõte võib viia teid paljudesse paikadesse!

Põnevad sihtkohad, imelised kogemused ja olulised õppimisvõimalused

Mitterahaliste auhindadena (NCA) on ärialased preemiareisid põnevad ja sisukad kogemused, et tunnustada teid raske töö eest ja näidata kätte tee tulevikus edu saavutamiseks. See on võimalus kohtuda teiste ABO-dega, vahetada mõtteid ja lisada oma juhioskustele uusi tasemeid, et oma Amway ettevõtet veelgi arendada. Sündmustele kvalifitseerumiseks töötage kõvasti 1. septembrist 2021 kuni 31. augustini 2022!

UUS PLAATINASEMINAR (NPS)

Uus plaatinataseme seminar on suurepärane võimalus tunnustada uut plaatinataseme saavutajat tulemusaastal tehtud silmapaistvate kordaminekute eest, õppida uusi oskusi ja suhelda ABO-dega, kes on oma teekonnal näidanud üles sarnast pühendumust kasvule ja edule.

Liidrite koolitusseminar (LTS)

Liituge juhtivate Amway ABO-dega, et tähistada, luua sidemeid ja tuua oma ärirühmitusse tagasi erakordset väärtust. Osalete inspireerivatel ärikohtumistel ja saate väärtuslikke tööriistu ettevõtte arendamiseks, samuti kogete suurepärast meelelahutust ja vaba aega!
 

 LTS Dubai PY24

Teemantkonverents (DC) Abu Dhabi PY24

Teemantkonverents pakub juhtidele erakordset võimalust. See on võimalus nautida ainulaadseid elamusi, tehes samal ajal koostööd teiste juhtidega äristrateegiate arendamiseks ühes maailma kõige vapustavamas paigas!

Kõigile sündmustele kehtivad WHO antud valitsusasutuste reisisoovitused ning tervise- ja ohutusalased nõuanded, mida me jälgime ja millega hoiame teid kursis.