ARTISTRY™ on üks maailma kümnest enimmüüdavast esmaklassiliste kosmeetikatoodete kaubamärgist*.

 

ARTISTRY™ jumestustoodete abil saab iga naine luua just seesuguse tervikliku, peene stiili, mis talle meeldib. Meie kõikehõlmavas jumestustoodete kollektsioonis näole, silmadele, põskedele ja huultele on toone kõigile nahatoonidele, mis muudavad kaunimaks igas eas naise.

NÄGU

 

 

Tööriist sobiva ARTISTRY jumestuskreemi leidmiseks

   

SILMAD

 

HUULED

 

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™
Lipstick Conversion Tool

   

KÜÜNED

 

STIILID

   
   

TERESA PALMER

Teresa Palmer on ARTISTRY™ nahahooldus- ja jumestustoodete globaalne reklaaminägu. "Mulle meeldivad nii paljud ARTISTRY omadused, eriti tooted. Need on nii luksuslikud, nii peened, nii moodsad ja ma tõepoolest tunnen, et saan neid usaldada,” ütleb Teresa. Teresa ei ole pelgalt klassikaline kaunitar, vaid ka dünaamiline noor naine ja andekas näitlejanna, kes on ideaalseks kehastuseks ARTISTRY kaubamärgi tuumale.

 

RICK DICECCA

Armastus kunsti vastu ja hea silm värvide osas juhtisid ARTISTRY globaalse jumestuskunstniku Rick DiCecca karjääri juurde ilumaailmas. “Enda jaoks sobiva asja leidmine loob teatud enesekindluse tunde ning miski ei tee naist atraktiivsemaks kui enesekindlus,” ütleb Rick.

 

Ära jäta kasutamata võimalust saada hämmastavalt kauniks! Hoia silm peal meie spetsiaalselt välja töötatud ARTISTRY piiratud koguses müüdavatel jumestustoodete kollektsioonidel**.

 

PIIRATUD MÜÜGIPERIOODIGA JUMESTUSTOODETE KOLLEKTSIOONID