€ 23,82
(Kuva kõik)
Kogus:

  Kogus:

   D-vitamiin Nutrilite™ aitab lihastel, luudel ja hammastel terveks jääda ning immuunsüsteemil normaalselt toimida ning tugevdab teie tervist.

   Mille poolest on see sulle kasulik…

   Eksperdid peavad D-vitamiini väga tähtsaks meie üldist tervist ja heaolu tagavaks teguriks. See aitab kaasa mitmetele erinevatele head tervist tagavatele teguritele. Meie organism sünteesib D-vitamiini siis, kui meie nahk puutub kokku päiksekiirtega, ent paljud meist veedavad suurema osa päevast siseruumis kunstvalguse käes ning kuna naha tervise tagamiseks soovitatakse laialdaselt päiksekaitsekreeme kasutada, võib piisavalt UV-kiirtega kokkupuutumine mõnikord keeruliseks osutuda. Organismi toidu kaudu D-vitamiiniga varustamine ei ole samuti lihtne, sest see sisaldub väga vähestes toitudes, ehkki seda leidub rasvastes kalades, näiteks lõhes ja makrellis. Oluline on ka see, kus elate, kuna põhjapoolkeral on UV-kiirtega kokkupuutumine suurem probleem kui lõunas – see on üks põhjustest, mis üle 40% eurooplastest kannatavad selle väärtusliku vitamiini vaeguse all*.

   D-vitamiin Nutrilite™ toob teie ellu päikest. Toidulisand, mis annab päevas 15 µg (600 rahvusvahelist ühikut)** looduslikku D-vitamiini, aitab luudel ja hammastel terveks jääda ning teie immuunsüsteemil ja lihastel normaalselt töötada. Looduslikul D-vitamiinil on teadaolevalt oma roll ka raku jagunemise protsessis, mistõttu see aitab tagada üldise hea tervise. Organismi piisava D-vitamiini kogusega varustamine ei saaks olla mugavam.

    

   Miks see võiks sulle meeldida…

   • D-vitamiin Nutrilite™ varustab teie organismi hea tervise tagamiseks iga päev 15µg (600 rahvusvahelist ühikut)** kahest looduslikust allikast pärineva D-vitamiiniga. Toidulisand on valmistatud NutriCert™’i sertifikaadiga partnertootjalt pärinevast kultiveeritud pärmist eraldatud kontsentreeritud D-vitamiinist.
   • Mugav manustada – ühes väikesest, kergesti allaneelatavast tabletist päevas piisab.
   • D-vitamiin Nutrilite™ ei sisalda kunstlikke värvaineid, maitseaineid ega säilitusaineid.
   • D-vitamiin aitab teie luudel ja hammastel terveks jääda ning organismil kaltsiumit ja fosforit kasutada.
   • D-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalselt tööd, aidates samal ajal ka lihastel normaalselt toimida.
   • D-vitamiinil on teadaolevalt oma roll ka raku jagunemise protsessis, mistõttu see on oluline tegur, mis aitab tagada üldise hea tervise.  


   * Euroopa Liidu poolt rahastatud laiaulatuslikust uuringust selgus, et D-vitamiini defitsiiti esineb 40,4% euroopa elanikkonnast olenemata vanusest, etnilisest päritolust või laiuskraadidest. Allikas: Cashman KD, Dowling KG jt Vitamin D deficiency in Europe: pandemic? Am J Clin Nutr (2016) 103(4):1033–44.10.3945/ajcn.115.120873

   ***** 300% toitaine kontrollväärtusest (NRV).

   Põhiomadused

   Nutrilite Vitamin D võimaldab täiendava annuse D-vitamiini 15µg (600 IU) ulatuses.

   Seda on mugav mistahes dieedi või rutiiniga ühildada – lihtsalt võta üks väike, lihtsalt manustatav tablett päevas.

   Nutrilite Vitamin D on kasutatud kultuurpärmi – kõrge kontsentratsiooniga D-vitamiini allikas.

   Nutrilite Vitamin D ei sisalda kunstlikke värvaineid, maitseaineid ega säilitusaineid.

   Kuidas seda kasutada

   Võtke 1 tablett päevas kas toiduga või ilma.

   • Hoida lastele kättesaamatus kohas.
   • Toidulisandid ei asenda mitmekesist toitumist ega tervislikku eluviisi.
   • Päevast soovitavat annust mitte ületada. Hoia pudel tugevalt suletuna.
   • Säilitada kuivas ja jahedas.
   • Mitmekesine toitumine ja tervislik eluviis on äärmiselt olulised.

   Koostisained

   KOOSTISOSAD: maltodekstriin, stabilisaatorid (mikrokristalliline tselluloos, võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüül-tselluloos, hüdroksüpropüülmetüül-tselluloos), D-vitamiini pärm 3%, muundatud tärklis, paakumisvastased ained (ränidioksiid, rasvhapped), sahharoos, antioksüdandid (naatriumaskorbaat, alfa-tokoferool), niiskusesäilitaja (glütserool), keskmise ahelaga triglütseriidid, kolekaltsiferool, glaseeraine (karnaubavaha).

   Toiteväärtus

   KESKMINE SISALDUS                       

   PÄEVAS (1 TABLETT)

   % NRV****

   D-vitamiin

   15 μg

   300

    

   **** % toitaine kontrollväärtus