NUTRILITE™

NUTRILITE – see on kogu maailmas vitamiinide ja bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite markide seas tootemark number 1.* See on vitamiinipreparaatide ja bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite mark, mis hõlmab kompleksset seeriat toiteelemente, sealhulgas organismile vajalikke vitamiine, mineraale, antioksüdante, bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid, spordijooke ja toiduasendajaid.

NUTRILITE on ettevõtte asutajast, Dr. Carl Rehnborgist, ja tema Kaug-Ida kogemustest inspireerituna teaduse väge taimede looduslike kasuteguritega seganud juba alates 1934. aastast. Meie innovaatiline viis kasutada teadust fütotoitainete – taimedes leiduvate toitainete – kasulike omaduste maksimeerimiseks on sellest ajast peale NUTRILITE’i tootemargi südames. Täna tähistame uhkusega kogu maailma inimeste hea enesetunde ja aktiivsete elude toetamise 80. aastapäeva.

*Allikas: Euromonitor International Limited; vitamiinid ja bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid, ülemaailmne jaemüük, RSP 2013.
 

image/jpeg;;;Nutrilite_80th.jpg

Miks NUTRILITE

NUTRILITE’i tootemark on rajatud „seemnest toidulisandiks“-lähenemisele, mis viib looduse ja teaduse kokku täiuslikus harmoonias.

Nutrilite’i asutaja Carl Rehnborg avastas peaaegu 100 aastat tagasi Hiinas elades taimepõhise dieedi tähtsuse. Tema isiklikud kogemused ja ulatuslik uurimistöö taimsete toitainete alal lõppesid toidulisandite tootemargi NUTRILITE loomisega.

1934. aastal tutvustas Nutrilite esimest USA-s müügile tulnud multivitamiini/mineraalainete segu/fütotoitaineid sisaldavat toidulisandit.

80-aasta pikkusele teadus- ja uurimistööle tuginev NUTRILITE™ on maailmas enimmüüdud vitamiinide ja toidulisandite tootemark. (Allikas: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims)

Teadus:

•             Nutrilite’i heaks töötab rohkem kui 150 teadlast, uurijat ja koolitajat – üks tegevusvaldkonna suurimaid teaduslikke personale.

•             Nutrilite toodab maailmas aastas 15+ miljardit vitamiini- ja mineraalainetabletti ning geelikapslit.

Loodus:

•             NUTRILITE™’i tootemark on üks vähestest juhtivatest toidulisandite tootemarkidest maailmas, mis tegeleb ise jätkusuutliku põllumajandusega.

•             Kahjulikele pestitsiididele, herbitsiididele ja keemilistele väetistele toetumise asemel laseme töö ära teha loodusel.

•             NUTRILITE’i tootearenduse lahutamatuks osaks on kaheksa kümnendit jätkusuutliku põllumajanduse meetodeid.

•             Nutrilite’i meeskond on täiendanud „seemnest toidulisandiks“-meetodit, et säilitada NUTRILITE’i toodete potentsust ning maksimeerida nende püsivus, tõhusus ja ohutus.

Fütotoitained on kasulikud.

•             Fütotoitained on taimsed toitained, mis annavad puu- ja köögiviljadele nende elavad värvid.

•             Taimsed toidulisandid sisaldavad fütotoitaineid, mis on looduslikud taimsed ühendid.

Nutrilite’i enam kui 150 teadlasest, uurijast ja koolitajast koosnev personal teeb pidevalt tööd NUTRILITE’i toodete kvaliteedi parandamiseks.

•             Nutrilite viib kvaliteedi tagamiseks läbi 25 000 testi kuus ja rohkem kui 500 000 kvaliteedi hindamist aastas.

image/jpeg;;;Faming new image_240x180.jpg

Taimekasvatuse tehnoloogia

Kõigis meie Washingtoni osariigis, Mehhikos ja Brasiilias asuvates farmides, mille kogupindala ületab 6000 aakrit, väetatakse maad loomulikul viisil, mille puhul ei kasutata pestitsiide, herbitsiide ega väetisi. Kõik farmid osalevad heanaaberlikkuse programmis, mille eesmärgiks on kohalike seltsingute toetamine.

Kõik taimed töödeldakse ümber ühe tunni jooksul nende korjamise hetkest, tänu millele säilib suurem osa toiteelementidest.

image/png;;;phytonutrients.png

Taimsed koostisosad

Dehüdreerimise käigus eemaldatakse taimsest toorainest vesi, seejärel töödeldakse see naturaalseid toitvaid koostisosi ja fütokeemilisi aineid sisaldavaks pulbriliseks kontsentraadiks. Iga NUTRILITE kontsentraat on unikaalne, peaaegu kõik nad on taimset päritolu ja toiteelementide poolest rikkad. Kuna need kontsentraadid varustavad organismi laia spektri taimsete koostisosadega, lisatakse neid paljudesse NUTRILITE toodetesse.

image/png;;;Nutrilite Science Science.png

NUTRILITE teadus

Aastaid tagasi töötas NUTRILITE leiutaja Carl Rehnborg taimede toiteväärtuse analüüsimiseks välja teedrajava tehnoloogia. Täna rakendavad NUTRILITE teadlased üle maailma uusimaid meetodeid ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et leida aina uusi viise, kuidas saada saagist kätte maksimaalne kogus koostisosi ja seejärel need uued ained toodetesse lülitada. Meie teadlased otsivad pidevalt uusi valemeid, uuenduslikke töötlemismeetodeid ja tegelevad juba müügilolevate toodete ja kasutatavate koostisosade parendamisega. Kontsentraadis maksimaalse koguse toiteelementide olemasolu tagamiseks kasutatakse ülikaasaegseid uurimis- ja analüüsiseadmeid.

Kõik NUTRILITE tooted on sündinud teadlaste, mikrobioloogide, keemikute, farmatseutide ja toitumisspetsialistide laboratooriumides läbi viidud testide ja tehniliste töötajate töö tulemusena.

Kõigi toodete ohutuse, kõrgeima kvaliteedi ja kirjeldusele vastavuse tagamiseks rakendab NUTRILITE omapoolsel algatusel häid tootmistavasid - viime iga kuu läbi 25 000 kvaliteedikontrolli testi ja igal aastal 400 000 tootehinnangu.

image/png;;;wellbeing.png

Hea enesetunne

Hea enesetunne ja hea tervis ei ole sünonüümid.

Optimaalne enesetunne seisneb pärilike haiguste riski ja eluviiside kombineerimises nii, et harrastada kõige tervislikumaid eluviise. Soodsalt mõjuvad tervisele õige dieet, terved eluviisid, piisav puhkus, regulaarne lõõgastumine, aga ka sobivalt valitud bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid. NUTRILITE põhieesmärkideks on püüelda optimaalse tervisliku seisundi ja tervisliku toitumisviisi saavutamise suunas.

image/jpeg;;;Power-of-5-Teaser.jpg

POWER OF 5

NUTRILITE Power of 5 on programm, mille eesmärk on aidata lastel oma viiendat sünnipäeva tähistada terve ja elujõulisena.

Loe edasi!

Tootemargid