Probleem

Globaalne laste alatoitumine on kasvav probleem, mille tõttu sureb igal aastal miljoneid lapsi. Need, kes elama jäävad, peavad sageli kogu elu võitlema tervise- ja arenguprobleemidega.

Lahendus

NUTRILITE™ töötas ekspertteadmistele tuginedes välja taimsetel koostisosadel põhineva toidulisandi NUTRILITE Little Bits, mis on mõeldud alatoitumise all kannatavatele lastele.  

Tulemused

Kampaania Nutrilite Power of 5 loodi eesmärgiga tõsta teadlikkust laste alatoitumisest, rahuldada esmatähtis vajadus esimesel viiel eluaastal õigesti toituda ning luua kõigile võimalus aidata.

Meie eesmärk on parandada 6 kuu kuni 5-aastaste alatoitumise all kannatavate laste igapäevase menüü toiteväärtust. Julgustame teid osalema, kampaaniat toetama ning suure globaalse lahenduse osaks saama.

image/jpeg;;;foto1.jpg

Lapse 5. sünnipäeva maagia

Kui alla 5-aastane laps kannatab mikrotoitainete vaeguse all, võib see suurendada tema surma riski või kahjustada tema füüsilist ja vaimset arengut (vt Maailma Terviseorganisatsioon). Little Bits annab alatoitumise all kannatavatele lastele võimaluse tähistada oma viiendat sünnipäeva tervete ja elujõulistena.

image/jpeg;;;foto2.jpg

Kampaania NUTRILITE Power of 5 partnerlussuhted

Kampaania NUTRILITE Power of 5 rõhutab laste toitumisalase, füüsilise ja emotsionaalse tervise toetamiseks vajalikke olulisi suhteid. Esimene ülioluline suhe on ema ja lapse vaheline suhe. Mitteriiklikel organisatsioonidel on selle toetamisel tähtis roll. Amway’l ja NUTRILITE’il on tugevad partnerlussuhted selliste organisatsioonidega. Üks neist on CARE, mis pakub lastele olulisi hüvesid, näiteks toitu ja haridust. Lapse ja sinu vaheline suhe seisneb lastele NUTRILITE Little Bits’i jagamise toetamises. 

 

image/jpeg;;;foto3.jpg

Sinu annetus

CARE on meie globaalne partner annetuste kogumisel. Sinu poolt CARE’ile tehtud annetus aitab lapsi, kes vajavad NUTRILITE Little Bits’i toidulisandit. Ühele lapsele ühes kuus vaja minev kogus maksab 10 eurot, aastane kogus 120 eurot. 

image/jpeg;;;137596.jpg

Sinu saavutus

2014. aastal, kui kampaania käivitati, kogusid inimesed kõikjal üle maailma laste alatoitumisest teadlikkuse tõstmiseks käejälgi. Amway annetas CARE’ile iga käejälje eest 1 USD ning enam kui 75 000 käejäljest moodustatud kollaaž tunnistati suurima käejälgedest kollaažina Guinnessi maailmarekordi vääriliseks (kokku on kogutud 260 872 käejälge).